vianočná výzdoba
Instagram/renovation_no6/ofarrellsofbandon/happyhydrangeahome

Už vieš, aká vianočná výzdoba bude tento rok zdobiť tvoju domácnosť a po akých farbách siahneš v prípade ozdôb na vianočný stromček? Ak by si chcela zmeniť to, čo si mala posledné roky zaužívané, môžeš sa inšpirovať portálom Your Home Style, ktorý zverejnil trendy v dekoráciách na rok 2022. Je si z čoho vyberať. 

Túto výzdobu si môžeš zvoliť len v prípade stromčeka, no do rovnakých farieb môžeš zaodieť celý svoj byt či dom. Všetko tak bude vyzerať ešte krajšie. Vybrali sme pre teba 5 tipov, ktoré sú zaujímavé a určite si z nich vyberieš to, čo ťa osloví najviac.

Červeno-zlatá klasika

Existuje azda známejšia farebná kombinácia ako je červená a zlatá? Práve tieto farby symbolizujú vianočné sviatky a inak tomu nebude ani tento rok. Táto klasika ostáva stále v kurze a výhodou je, že môžeš zužitkovať staršie ozdoby, ktoré už určite nakúpené máš.

vianočný stromček
zdroj: Instagram/renovation_no6, Instagram/peachycleaans

Modro-biela vianočná výzdoba

O trochu zaujímavejšou kombináciou je modrá s bielou. Nie so striebornou ako sme naučení. Tento trend sa inšpiroval čínskou keramikou, ktorá sa vyrába práve v týchto dvoch farbách. Ide o oku lahodiace spojenie, ktoré sa určite zapáči aj tebe.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife