unsplash.com

Za pár dní tu máme najkrajší deň v roku – Vianoce!

Ak ešte nemáš svoje obydlie premenené na Santa Clausovu dedinku, tu máš typy, kde kúpiť najkrajšie vianočné doplnky za prijateľné ceny.

Pepco

V Pepcu nájdeš všetko od výmyslu sveta. Od oblečenia po doplnky do bytu. Vianočných doplnkov, dekorácií a vychytávok tu majú v tento vianočný čas naozaj požehnane. Predajne Pepco nájdeš v nákupných centrách ako je napríklad Bory Mall alebo Galéria Lamač.

Tedi

Tedi nájdeš napríklad na konci Rače pri Kauflande. Ak by si náhodou nenašla vianočnú výzdobu, po ktorej tvoje srdce túži, môžeš si tam zakúpiť veci na diy a vyrobiť si ich sama.

Krásne Vianoce

Stánok, ktorý sa objaví každý rok v každom nákupnom centre cez vianočný čas, je výbornou voľbou na nákup vianočnej výzdoby. Ak už máš výzdobu nakúpenú, odporúčam sa tam ísť aspoň pozrieť, nadobudneš ten pravý vianočný pocit už len keď sa vo vnútri poprechádzaš.

Predajne nájdeš napríklad v Auparku v Bratislave, Poluse, Bory Mall alebo OC Max Trnava či Aupark Žilina.

Flying Tiger

Jeden z najobľúbenejších. Tu nájdeš určite tú najveselejšiu formu vianočnej výzdoby. Ozdoby na stromček v podobe burgrov a sushi nájdeš naozaj len na tomto mieste.

H&M Home

Tento spôsob je najjednoduchší ak sa ti nechce ísť nakupovať do preplnených obchodov. Môžeš si objednať v pohodlí domova cez H&M appku alebo na ich webovej stránke.

Primark

Primark sa síce na Slovensku nenachádza, ale ak máš možnosť ísť kúsok za hranice určite choď! Nájdeš ho napríklad v Shopping City Sud vo Vosendorfe. Je to cca hodinka cesty autom od Bratislavy.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife