vianočná výzdoba
Instagram/renovation_no6/ofarrellsofbandon/happyhydrangeahome

Drevené dekorácie

Veľmi obľúbeným typom vianočnej výzdoby je aj drevo. Takéto prírodné ozdoby vyzerajú veľmi zaujímavo a stromček nemusí byť vôbec prezdobený. Menej je niekedy viac.

drevené ozdoby
zdroj: Instagram/essex_and_the_city, Instagram/coasterdynamix

Udržateľný štýl

V posledných rokoch sa kladie dôraz aj na udržateľnosť. Svojím spôsobom sa používajú aj vyššie zmienené drevené dekorácie, ale nechýbajú ani šišky, výrobky z papiera, sušené jablká či pomaranče, celá škorica alebo medovníčky. Zapojiť môžeš napríklad aj deti, s ktorými si dané ozdoby môžete vyrobiť.

Prezdobený Art Deco

Ak chceš, aby bola tvoja vianočná výzdoba vo veľkom štýle, môžeš siahnuť po Art Deco štýle, ktorý je plný ligotavých vecí. Skombinovať môžeš zlaté a strieborné odtiene, girlandy a napríklad aj pierka či korálky.

Art Deco vianočný stromček
zdroj: Instagram/ofarrellsofbandon, Instagram/marc_knijnenburg

Ak ťa zaujíma viac inšpirácie, portál Your Home Style vytvoril aj zaujímavé TikTok video, kde nájdeš konkrétne ukážky toho, ako môžeš vyzerať tvoja domácnosť.

@yourhomestyle.uk Follow for part 2 ✨ #christmas2022🎄 #christmasdecor #christmastrends2022 #christmas ♬ original sound – ✰ Christmas sounds ✰

Určite si prečítaj aj náš článok o tom, ako si užiť advent. Nájdeš v ňom 9 vecí, ktoré by si počas decembra mala stihnúť a nehovoríme len o upratovaní.

Zdroj: Your Home Style

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife