Instagram/christmas_interior/christmas_channel

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Advent, pečenie, kapor vo vani, majonézový šalát na kilá, darčeky, Sám doma v televízii, rodina a kopec lásky… Pokračovali by sme určite ešte mnohými ďalšími znakmi, charakterizujúcimi najkrajšie sviatky roka. Každá z nás si pod ich názvom predstaví to svoje, zaužívané, no jeden znak Vianoc nás bude takmer všetky spájať stále rovnako. Vianočný stromček.

Vnímame ho všetky rovnako, no predsa je v každej domácnosti iný. Aj to je čaro týchto blížiacich sa sviatkov. Ako ho chystáš ty? Sama alebo ho zdobí celá rodina? Nech je to už akokoľvek, v každej domácnosti je ten najkrajší. Pretože je zdobený s láskou.

Potrpíš si na jednu, dve alebo dokonca tri farebné kombinácie? Niektoré ho najradšej dekorujeme home-made výrobkami, ďalšie z nás zas použijú na výzdobu napríklad také prírodniny. Sme tu i také, ktoré neupustia od zakúpených vianočných dekorácií. Každá sme iná, každá sme „in“, avšak akejkoľvek inšpirácii sa poteší každá jedna z nás rovnako. Vybrali sme preto pre teba aj tento rok niekoľko tipov. 

Nedávno sme písali aj o žene, ktorá sa nechcela vzdať svojho vianočného stromčeka, a tak ho zdobí podľa sviatkov v roku. Aj ty by si chcela mať Vianoce po celý rok? Pokiaľ ostaneš len pri pravých vianočných sviatkoch, môžeš sa inšpirovať naším výberom.

V „zasneženej“ bielej

V hrejivej červenej

V očarujúcej zlatej

V nežnej ružovej

V harmonickej zelenej

Modré z neba?

Kreativite sa medze nekladú

Ktorý z nich ťa oslovil najviac? Budeme veľmi radi, ak nám pošleš aj ten svoj tohtoročný do správy či komentára.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife