instagram/nastjastasia

Žijeme v 21.storočí, ktoré so sebou prináša množstvo výhod, no aj nevýhod. Jednou z nich je, že sa do popredia dostávajú anglické slovíčka, ktorým staršia generácia nemusí rozumieť. Pod pojmom mať na niekoho „crush“ alebo po anglicky „to have crush on someone“, sa skrýva osoba, ktorú tajne niekto miluje.

Ak máš aj ty na niekoho „crush“ a veľmi by si si želala, aby vám vzťah vyšiel, si tu správne. Tieto spôsoby správania ti prezradia, že tvoj crush je do teba zamilovaný tiež.

Vždy ti vonku objedná extra jedlo, ktoré nečakáš

Jednoducho povedané – stará sa o teba. Pokiaľ vidíš, že sa zaujíma o teba viac, než o ostatné ženy, je jasný. Miluje ťa tajne, ako aj ty jeho. Starostlivosť je vo vzťahu dôležitá, preto je dobré s ňou začať ešte pred tým, než sa dáte dokopy. 🙂

Je pri tebe nervózny a nevie, čo má hovoriť

Tento znak sedí určite aj na teba. Keď je muž v tvojej blízkosti z teba nervózny a nevie, čo má povedať, existujú iba 2 možnosti, čo to znamená – buď si mu nepríjemná a chce sa ťa zbaviť, alebo je do teba tajne zamilovaný a chcel by s tebou chodiť. Počítajme s tou optimistickejšou verziou, pretože nervozita a zvýšené potenie je spojené so záujmom o opačné pohlavie.

Smeje sa na všetkom, čo povieš, aj keď to nie je vtipné

Lacný, no veľmi účinný prejav toho, že sa mu páčiš. Poprípadne sa ti snaží odpovedať na všetko, na čo sa pýtaš a neustále chce s tebou viesť konverzáciu.

Volá ťa na všetky akcie a stretnutia, ktoré usporadúva

Alebo ťa rovno požiada o to, aby si bola spoluorganizátorka všetkých jeho akcií. Keď je do teba muž tajne zamilovaný, chce s tebou tráviť veľa času, no čo najviac nenápadne. Týmto spôsobom s tebou strávi čas a nebude musieť odpovedať na otravné otázky jeho kamošov, keď sa ho budú pýtať na to, prečo trávi toľko času v tvojej spoločnosti.

Neustále ti skladá komplimenty o tom, ako vyzeráš

Chce si byť istý tým, či naozaj vieš, ako na neho pôsobíš. Priznaj sa, dobrý kompliment ťa vždy poteší. Najmä ak to je od tvojho crusha“a ty to vôbec nečakáš. Toto správanie, hovorenie komplimentov, je už len krôčik od toho, aby ťa pozval na rande.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating