Žena sa hrá na mobile

Užívajú si výhody single života

Počas single života môžeš robiť množstvo vecí, ktoré nie sú také bežné vo vzťahu a môžu ti pomôcť v budovaní šťastného života. V našom staršom článku nájdeš tipy na aktivity, ktoré by si v tomto období rozhodne mala urobiť. Určite sa nepozeraj cez prsty na tie ženy, ktoré chcú využiť každú minútu naplno. Tak by sme to mali robiť všetky.

Zameriavajú sa na kariéru

Ambiciózne ženy môžu túžiť aj po dobrej pracovnej pozícii, finančnom ohodnotení alebo celkovom uznaní. Počas budovania kariéry trávia veľa času v práci, a tak by nemali priestor venovať sa aj partnerovi. Jedna strana by tak vždy bola nespokojná.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Trávia čas s priateľmi

Ak si vo vzťahu, na priateľov ti nemusí ostávať toľko času, ako by si chcela. Slobodné ženy to preto využívajú na maximum a trávia so svojimi najbližšími čo najviac voľných chvíľ. Čím budeme starší, tým sa tento čas bude hľadať ťažšie, preto si ho treba užiť zatiaľ, kým ešte je.

Ak si aj ty single, ale občas to nevnímaš ako pozitívny stav, zameraj sa sama na seba. Snaž sa čo najviac času venovať sama sebe a tráv čas zmysluplne. V našom staršom článku nájdeš tipy na 10 koníčkov, ktoré zlepšia tvoj život.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife