Photo by Cristian Newman on Unsplash.com

V dnešnom svete sa až príliš často skloňuje slovo sebaláska. Všade nájdeš návody na to, ako milovať samého seba a ako sa naučiť v sebe vidieť len pozitívne veci. Ak ťa to otravuje, dnes sa nemusíš báť, nečaká ťa to. Skôr si môžeš prečítať o tom, pre ktoré znamenia je veľmi ťažké milovať seba samého.

Blíženci

Človek narodený v znamení Blížencov je veľmi veselý, no často sa tým snaží zakryť smútok. Ak si myslíš, že Blíženca poznáš, si na omyle. Vôbec nevieš predvídať, čo urobí a ako zareaguje. Sebaláska je pre takéhoto človeka ťažká, pretože má okolo seba samých úspešných ľudí. Sám seba zvykne podhodnocovať a potom je smutný.

Pomôcť mu môžu pochvaly v práci a to, ak dostane každý deň aspoň jeden milý kompliment.

Lev

Aj keď si myslíš, že tento človek, narodený v znamení Leva, má bezchybný život – nie je to tak. Tým, že je často vnímaný ako krásny, ho občas ľudia označujú za plytkého a nechápavého. Pre Leva je to problém, pretože on si to nemyslí.

Pomôže mu pochopenie a trpezlivosť. Čas, ktorý dostane, využije naplno a ukáže ti, že aj on vie byť múdry. U Leva vedie cesta k sebaláske cez vzdelanie. 

Škorpión

Aj keď ti zmýšľanie Škorpióna môže prísť veľmi jednoduché a strohé, nie je to tak. Tento človek uvažuje o tom, čo urobí, ako vyzerá a čo zje. So sebaláskou má problém, pretože často nevie prijať svoju postavu, ako súčasť svojho bytia. Stále sa obzerá v zrkadle a potom sa nevie na nič sústrediť.

Pomôže mu, ak sa budeš zameriavať na to, čo ti ako človek dáva, nie to, ako vyzerá. Chváľ ho za jeho kreativitu a nové nápady, nie za to, že schudol kilo alebo začal s diétou.

Ryby

Citlivé znamenie, ktorému nemôžeš povedať žiadnu kritiku. U človeka, ktorý sa narodil v znamení Ryby, je sebaláska najdôležitejšia. Má s ňou problém už od útleho detstva, preto mu tvoje ironické poznámky o postave nepomáhajú.

Stačí, že si z tohto znamenia prestaneš robiť srandu a hneď sa váš vzťah vylepší.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy