Aj keď si každá zamilovaná žena praje, aby jej vzťah vydržal, až kým nezazvoní zvonec, nie všetky lovestory takto aj skončia. Iba milovať k šťastiu v láske nestačí a niektoré veci sú už vopred znamením toho, že vaše navždy ideálne nebude.

Dokážete sa vážne pochytiť pre nič

Hádky do vzťahu patria a občas sa pár jednoducho musí vyventilovať, aby bolo všetko znova dobré. No aj medzi partnerskými hádkami je rozdiel. Ak sú tie vaše na bežnej báze a vznikajú úplne z každej maličkosti, zrejme máte problém. Keď sa dokážete nahnevať a vyvolať vojnu z ničoho nič, bude to vaším životným kolotočom. Jedného dňa to niekoho z vás prestane baviť.

Neviete sa úprimne porozprávať

Povedať si na rovinu čo si myslíte, čo naozaj cítite, čo sa vám nepáči, … – znie ti to ako niečo, o čom sa úprimne nerozprávate? Ako chcete bez toho dlhodobo fungovať? Aj v tomto prípade budete veci v sebe dusiť, až to raz všetko nevybuchne. Komunikácia a úprimnosť sú základom, ak to myslíte vážne.

Veci, ktoré sa vám nepáčia nedokážete zmeniť

S predošlým bodom je úzko spojená aj druhá vec. I keď si poviete, čo vidíte vo vzťahu ako problém, čo by ste chceli zmeniť na vašom fungovaní či jeden na druhom, nedokážete s vecami naozaj pohnúť. Stále je to iba o tom, že si to vyčítate, sľubujete zmenu, ale tá neprichádza. Ver, že sama ani nikdy nepríde.

Vo vnútri cítiš, že nie si úplne šťastná

Čo nikdy neoklameš, je tvoja vnútorná intuícia, hlas tvojho srdca, myšlienky, ktoré ti bežia hlavou vždy, keď si vedľa partnera ľaháš večer do postele. Keď ti tvoje vnútro šepká, že nie si šťastná, že celý vzťah nie je to, čo by ťa ňou mohlo spraviť, vieš, že to zrejme nemá budúcnosť.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.