Ženy vedia byť poriadne potvory. Keď chcú, sú sladšie ako med, no keď sa nikto „nepozerá a nepočúva“, dokážu ohovoriť aj tú najlepšiu kamarátku pod slnkom.  

Sú to ženy narodené v týchto znameniach.

Baran

Žena v znamení Barana je síce optimistická, no jej nálady sa menia každú chvíľu. Keď je v spoločnosti kamošiek, je veselá, no keď odídu a zostane ich len pár, dokáže každú jednu ohovoriť tak, že by si sa aj ty čudovala. Nie je úprimná a kamarátstva udržiava len preto, aby nebola sama. Samoty sa bojí.

Ryby

Aj keď môže citlivá žena v tomto znamení pôsobiť milým a príjemným dojmom, taktiež je to len maska. Ohováranie miluje a najviac pri ľuďoch, pri ktorých sa môže uvoľniť a klebetiť o všetkých, ktorých neznáša. Neobíde ani svoju najlepšiu priateľku, pretože hoci ju má rada, niečo jej na nej prekáža. Necíti sa za to vinná, ohovára predsa každý.

Váhy

Táto žena je veľmi inteligentná, no napriek tomu hľadá celý život duševnú rovnováhu. Je uponáhľaná a nevie, čo by so svojím životom urobila. Má mnoho kamarátok, no väčšinou jej všetky slúžia na to, aby mala o každom čerstvé informácie. Vďaka tomu sa udržuje v dianí okolo nej. Úprimná však nie je, svoje kamošky často ohovára a každému o nich natára klamstvá. Nič pekné od nej nečakaj.

Kozorožec

Pôvabná žena v znamení Kozorožca tak pôsobí len na prvý pohľad. Keď sa jej dostaneš pod kožu, zistíš, že nie je taká skvelá, ako si si o nej doteraz myslela. Pôsobí luxusným dojmom, no nie je všetko zlato, čo sa blyští. Jej osobnosť je skazená, pretože nemá zábrany ohovárať ani svoju najlepšiu priateľku. Tá jej verí a myslí si, že by toho nebola schopná. Keby však vedela, čo všetko o nej narozpráva, rozhodne by sa jej oblúkom vyhýbala.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.