Vzťahy sú komplikované a rozchody bolia. To je fakt, a tak to v živote funguje. Po rozchode by mal človek na EX partnera zabudnúť a až po určitom čase hľadať vzťah. Nájdu sa však aj muži, ktorí stále myslia na svoje bývalé partnerky. Tu je dôvod prečo:

Baran

Na ženu v znamení Barana sa len tak ľahko nezabúda. Má v sebe neskutočne veľa optimizmu, ktorý v tejto dobe chýba. Len ona vie rozžiariť deň, nech sa deje čokoľvek. Vo vzťahu na muža netlačí, necháva mu priestor, a nech sa už rozídu pre akýkoľvek dôvod, nikdy na ňu neprestane myslieť. Muž dobre vie, že práve táto žena má v sebe niečo, čo ho priťahuje a túži po tom.

Blíženci

Na túto ženu nezabudne nikto. Mužov zaujíma hlavne preto, lebo je plná elánu do života a z ničoho si nerobí ťažkú hlavu. Vie, že čo sa má stať, to sa stane a necháva všetkým veciam voľný priebeh. Ani po rozchode nebýva dlho smutná, nájde si veľa nových aktivít, ktoré jej zamestnajú hlavu a myšlienky. Muži sú z nej očarení.

Rak

Napriek tomu, že s touto ženou sa nevychádza ľahko, nedá sa na ňu ani zabudnúť. Má v sebe niečo, čo mužov fascinuje. Možno je to práve túžba mať rodinu a zázemie. Veľa mužov to odstraší, no s odstupom času si každý jeden povie, že so ženou v znamení Raka by chcel mať vzťah. Vo vzťahu sa táto žena správa ochranársky, stará sa o spoločné bývanie a rada varí.

Vodnár

Ženu Vodnárku si všimne každý. Má talent pre módu a vie kombinovať jednoduché oblečenie tak, že z nej nikto nemôže spustiť oči. Aj keď sa s ňou muži rozídu, vždy večer na ňu myslia. Dobre vedia, že takú ženu už nenájdu. Vodnárka má v sebe hravosť, slobodu a zmysel pre zábavu. S ňou sa nikto nikdy nenudí.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.