instagram.com/authenticlovepresets

Napriek tomu, že sú drsnejším pohlavím aj oni hľadajú pravú lásku a ženu, ktorá im síce prevráti svet hore nohami, no budú sa pri nej cítiť ako ozajstní muži. Aj chlap je len tvor, ktorý potrebuje byť milovaný, potrebuje cítiť lásku, dostávať zamilované prejavy, ktoré ho budú utvrdzovať o láske ženy, ktorú si vybral, o ktorú bojoval, a ktorú má vedľa seba.

Aj muži hľadajú tú pravú, s ktorou strávia svoj život, s ktorou si založia rodinu a budú ju mať po svojom boku v dobrom aj v zlom. 

Zamilovaný chlap je ten najšťastnejší. Ak žena ešte dobre varí a vie sa postarať o všetky jeho potreby, on to vracia svojej milovanej 10x viac. Ak si však uvedomí, že toto je žena, s ktorou chce mať rodinu, ktorá je voči nemu lojálna, ktorej on plne dôveruje a vie si s ňou predstaviť celý svoj život, bude robiť týchto 8 vecí. A ty si môžeš byť istá, že ťa berie ako osudovú lásku, o ktorú nechce prísť. 

1. Budúcnosť

Ak budeš počuť plány o budúcnosti, kedy sa ťa bude pýtať na dovolenku, kde by si chcela bývať, nebodaj spomenie zásnuby, svadbu alebo iné indície, ver, že si ťa vybral a cíti niekde vo svojom vnútri, že ty si tá pravá. V jeho hlave je už plán ako ťa požiada o ruku, ako zabezpečí spoločné bývanie, ako ťa urobí šťastnou a ako by mohol zniesť modré z neba. 

2. Komplimenty

Ak cíti, že si tá pravá, páčiš sa mu najviac na svete. Miluje ťa aj nenamaľovanú, s mastnými vlasmi a balíkom chipsov, ktoré ešte tlačíš večer do hlavy. Vidí v tebe tú najväčšiu múzu, miluje tvoje chovanie a nie len tvoje pekné ja. Bude ti vždy opakovať aká si pre neho dôležitá, bude ťa chváliť a obdivovať. 

3. Vyznania 

Či cez SMS správu, hovorom alebo osobne, vždy si nájde chvíľu času na to, aby ti povedal, že ťa miluje. Nečakané objatia, bozky na čelo budú znameniami, ktorými ti chce dať najavo, že si jeho osudová žena. 

4. Pomoc 

Bude pri tebe stáť v dobrom aj v zlom. Bude ti pomáhať nie len s domácnosťou, ale aj tvojou prácou či obyčajnými vecami. Dokonca sa možno podujme na to vytrhať ti obočie, či umyť ťa, keď nebudeš vládať. Ak cíti, že žena je tá pravá urobí pre ňu prvé aj posledné. 

5. Motivácia

Bude ťa motivovať, aby si bola lepšia. Nie pre to, že si myslí, že nie si dostatočne dobrá, ale aby si prekonávala samú seba. Bude ti držať nohy pri robení brušákov, bude zvládať tvoje zlé nálady, pri strese zo školy či práce, pretože je najkrajší pocit pre neho, keď je jeho žena šťastná, keď sa jej darí a je úspešná. 

6. Prekvapenia

Nemyslíme darčekmi, ale malými gestami. Urobené raňajky do postele, skorší príchod z práce, aby ťa mohol zobrať ku kozmetičke či na stretnutie. Nečakané prepady v práci či na obede. Bude chcieť s tebou tráviť čas a vidieť na tvojej tvári len úsmev. 

7. Kompromisy

Nebude to len o tom, aby bolo všetko tak, ako to povedal on. Bude sa ťa pýtať na tvoj názor, bude chcieť vždy vedieť aj tvoj pohľad na vec a bude sa zaujímať o tvoje záľuby. Hádky u chlapa, ktorý miluje svoju ženu viac ako seba nečakaj. Všetko sa bude snažiť vyriešiť kompromisom oboch strán. A nie zvyšovaním hlasu. 

8. Úprimnosť

Nebude ťa vodiť za nos, ani ti hovoriť to, čo by si chcela počuť. Tento muž, ktorý chce byť s tebou do konca svojho života, ktorý ťa miluje a chce si ťa vziať, bude k tebe vždy úprimný. Nie v zlom, ale záleží mu na tom, aby medzi vami neboli prekážky, klamstvá, a aby si vedela aký má pohľad na danú vec on sám.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating