Veci, ktoré ženy vo vzťahu neznášajú

Hovorí sa, že ženy sú z Venuše a chlapi z Marsu. Miestami to platí do bodky, inokedy sa zdá, že táto „povedačka“ je úplne nepravdivá. Ako u chlapov, tak u žien existujú záležitosti, ktoré v partnerstve doslova neznášajú. Ktoré to sú?

Tie dnešné budú venované práve ženskému rodu a nájde sa v nich s veľkou určitosťou každá. Avšak, mali by o nich vedieť aj naše polovičky, preto ak ťa dokážu vyviesť viac ako častejšie z miery, určite o nich povedz aj svojmu drahému.

Ktoré veci vo vzťahu ženy doslova neznášajú?

Zbytočné tajomstvá

Azda niet takého človeka, ktorý by ich nemal. Tentokrát však nejde o tie, ktorými nás chcú prekvapiť, preto o nich istú chvíľu mlčia. Ide o záležitosti, kedy to robia so zámerom, my to jednoducho vieme a tiež cítime. Takéto tajomstvá v nás vyvolávajú rôzne podozrenia, ale i strach o toho druhého. Príkladom môže byť vec, kedy nám zámerne taja miesto, kde sa nachádzajú. Nie je to pre nás naozaj nič príjemné.

Ženy neznášajú neporiadok

Ďalšia z vecí, na ktorú je takmer každá z nás doslova alergická a obzvlášť v čase, kedy začneme zdieľať spoločné bývanie. Áno, aj taký pohár na stole, prípadne pohodený riad, či oblečenie po byte a neuložené ďalšie iné veci nás dokážu niekedy poriadne vyviesť z miery. A nehovoriac o tom, ak sa dookola opakujú. Vieme si často predstaviť aj inak strávený čas ako takým upratovaním vecí, ktoré majú svoje miesto. 

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating