unsplash.com

Život ma neustále skúša. Keď si myslím, že už som konečne našla ideálneho partnera, zrazí ma na kolená a dá mi facku, aby som si náhodou nevysnívala niečo, čo sa aj tak nikdy nestane. Vďaka tomu som ale veľmi rýchlo odhalila tvoju pravú tvár. Vôbec sa mi nepáčila, no musím priznať, že som to tak trochu čakala. Ja viem, nemala som ti dôverovať, ale opäť som vstúpila do zakázaných vôd. Popálila som sa a tá rana sa ešte nestihla zahojiť. Aby som ju ešte viac nerozjatrila, musím na teba zabudnúť. Kvôli týmto dôvodom sa preto k tebe už nevrátim…

Nechcem už kvôli tebe vyroniť ani jednu slzu

Aj keď na teba neustále myslím, som si istá, že ak by som ťa opäť mala vedľa seba, bolo by to ešte horšie. Neuvedomuješ si, že si ma počas vzťahu psychicky týral a po nociach som kvôli tebe neustále plakala. Ak by som s tebou ostala, ešte by sa to zhoršilo a môj smútok by sa prehĺbil. Dala som si predsavzatie, že sa mi kvôli tebe z oka nevykotúľa ani jediná slza a tak to aj ostane.

Zaslúžim si niekoho lepšieho

Nebol si ma hoden, pretože si ma len tak opustil. Nevážil si si to, čo všetko som kvôli tebe obetovala. Ozajstný chlap ma bude ľúbiť takú, aká som a nikdy ma nepodrazí tak, ako ty.

zdroj: unsplash.com

Viem, že by sa to všetko zlé opakovalo znovu

Ublížil si mi jedenkrát, ublížiš mi aj druhý, tretí, desiaty raz. Darmo sa mi budeš ospravedlňovať a prosiť o odpustenie. Som si istá, že by si všetky chyby po nejakom čase zopakoval a ja by som sa opäť trápila.

Mám predsa nejakú hrdosť

Odmietneš ma, potom zmeníš svoje rozhodnutie a chceš, aby som sa k tebe vrátila. Nebudem zo seba robiť žiadnu bábku, aby si so mnou mohol kývať ako sa ti zachce. Môžeš ma prosiť koľko chceš, no cesty späť už niet. So zdvihnutou hlavou a zavretými očami ťa ignorujem, pretože mám svoju hrdosť. A nemienim dopustiť, aby si mi ju zobral.

Teraz už vieš, že ma nezískaš naspäť, ani keby si chcel. Je pravda, že som ťa ľúbila a nielen to, moja láska k tebe stále pretrváva. No nedopustím, aby si sa so mnou zahrával, pretože moje srdce nie je kus papiera, ktorý keď roztrhneš, dokážeš ho zlepiť naspäť. Aj keby si ho zlepil, ostane poznačené a nikdy už nebude také ako predtým. A ja ho nechcem už viac ničiť. Prišiel si o niečo vzácne a jedného dňa to určite oľutuješ, no už bude neskoro. Pamätaj na to.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating