Pár v objatí

Vo vzťahu je nutné, aby žena poznala citlivé miesta muža a aby chlap poznal tie jej. Bez toho by im to nemuselo fungovať nielen v milostnom živote. 

Nie každá partnerka totiž miluje dotyky na prsiach a na zadku. Existujú aj iné miesta, ktoré potešia ženu aj počas všedného dňa.

Vlasy

Čo by to bolo za ženu, ak by nemilovala svoje vlasy. Keď jej chce urobiť muž radosť, mal by sa hrať s jej vlasmi. Partnerku to upokojí, oddýchne si pritom a nevedomky jej urobí chlap masáž hlavy, ktorá prekrví mozog.

Je to výhra na oboch stranách, lebo aspoň nebude po mužovi kričať a vybíjať si na ňom svoju zlosť. Odporúčame mužom dotýkať sa vlasov hlavne počas ženských dní.

Pár na pikniku
zdroj: Pexels/Vlada Karpovich

Krk

Medzi veľmi citlivé miesta ženy patrí aj krk. Najväčšiu radosť jej spraví, keď sa jej bude dotýkať krku bruškami palcov, keď jej ho bude bozkávať, dýchať a spôsobovať zimomriavky. Navodí to tú správnu atmosféru na milovanie. Nájdu sa aj také partnerky, ktoré milujú, keď ich partner v posteli drží za krk. Tento druh však patrí medzi odvážnejšie spôsoby prejavovania lásky.

Ruky

Niektoré ženy taktiež milujú, keď sa ich chlap dotýka rúk. Pre ženu je to veľmi intímne gesto, ktoré znamená, že muž je iba jej a ona je iba jeho. Hlavne vnútorná strana rúk dokáže byť extra citlivá na dotyky, preto je to miesto, ktoré by muži pri uspokojovaní nemali vynechať.

Pery

A medzi posledné citlivé miesta, ktorých sa môžu muži dotýkať, patria jednoznačne pery. Nemyslíš si, že by bolo veľmi príjemné, ak by boli bozky ďalším jazykom lásky? Ak si správna žena, miluješ akékoľvek bozky, francúzske, jemné, drsné, vášnivé či pomalé. Partner by mal lásku k žene vyjadrovať týmto spôsobom každý deň.

A ako si na tom ty? Ktoré sú tvoje citlivé miesta?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating