I napriek tomu, že si nemyslíš, že si nádherná žena, pretože nemáš miery 60 90 60, pretože nemáš modré oči a vlasy dlhé ako Kim Kardashian, pretože sa snažíš neustále zhodiť tie imaginárne kilá navyše, pretože podľa teba nemáš žiadne prednosti, pretože… Si nádherná bytosť! Stále neveríš? Dovoľ, aby sme ťa presvedčili. Toto sú znamenia, ktoré dokazujú, že naozaj si…

…lebo tvoja vášeň kričí

Si žena, ktorá má iskru, ktorá má nadšenie, ktorá má plameň v očiach. Veci robíš z presvedčenia a robíš ich naplno. Svojmu životu si dala zmysel a robíš všetko preto, aby si dosiahla svoje ciele, no stále s úsmevom na tvári. Nebojíš sa, nie si zakríknutá ani vystrašená. Čo je na tebe azda najkrajšie, nemáš strach z neúspechu, lebo vieš, že všetko dobre nakoniec dopadne. Tá energia a vášeň, ktorá z teba srší, je to niečo, čo ťa robí výnimočne nádhernou.

…lebo si sama sebou a nepotrebuješ hrať zbytočné hry

Si skvelá taká, aká si! Povieš pravdu, aj keď vieš, že tým veľa priateľov nezískaš. Si bláznivá a spontánna. A prečo by nie? Však si žiješ svoj život a kecať do neho si nenecháš. Intrigy neriešiš, ani tie zbytočné dramatické príbehy. Nehráš sa na nikoho iného. Si originál. A tak je to správne.

View this post on Instagram

Или лучше такая сказка?😅🌟

A post shared by Victory (@luneva_v) on

…lebo nežiadaš o pozornosť druhých

Nepotrebuješ pozornosť a uznanie druhých, aby si bola šťastná. To, aby ti hovorili, aká si úžasná, aká si výnimočná, to absolútne nepotrebuješ počuť o druhých. Už to dávno vieš. A predsa na seba pútaš pozornosť, aj keď o ňu nežiadaš. Tvoja charizma, ktorý z teba vyžaruje, sa nedá prehliadnuť.

…lebo sa staráš o druhých

Nestaráš sa len o seba, ale aj o druhých. Zaujímajú ťa problémy druhých a snažíš sa im aj pomôcť. Dávaš patrične najavo ľuďom, ako ti na nich záleží. Nie si sebecká, zo svojich vzťahov sa nesnažíš len brať, snažíš sa aj dávať. Tu sa ukazuje tvoj charakter. Tak teraz už vieš, prečo si nádherná žena!

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.