Nie všetky slová, ktoré niekto vysloví, sú hneď aj pravdivé. Niektorí ľudia majú totižto tendenciu zahrávať sa s citmi ostatných. Prečo sa vôbec niečoho takého dopúšťajú? Dôvodov môže byť hneď niekoľko. Možno si tým zvyšujú pocit sebavedomia, že sú v niekoho centre pozornosti a majú dotyčnú osobu v hrsti. Nech je to akokoľvek, dávaj si pozor a nebuď tak dôverčivá.

Dnes ti dáme do pozornosti znamenia zverokruhu, ktoré majú k tomu najväčšie sklony. Samozrejme, to ešte neznamená, že každý človek narodený v znamení, ktoré nájdeš v článku, automaticky taký je.

Škorpión

Kruté znamenie, ktoré kľudne prejde okolo teba a vrazí ti dýku do chrbta. Pre neho slovo láska nenaberá až taký hlboký význam, aby sa s tebou nezahrával. Nemá ani problém mať hneď niekoľko „lások“ naraz. Empatia škorpiónovi nehovorí nič. Ale i na neho existuje liek. Ak sa nájde od neho ešte silnejší človek, ktorý si ho dokázal niečím získať, mení kartu a stáva sa z neho opak. Vtedy otvorí svoje srdce, je verný a najmä, celá pozornosť ide len dotyčnej osobe. Len aby sa škorpiónovi nestalo to isté, čo on sám robí.

Býk

Človek narodený ako býk si jednoducho potrebuje zvyšovať ego, preto si hľadá obete, ktoré si omotá okolo prsta, ale nie je v tom láska. Len miluje pocit, že je žiadaný. Blízka mu je aj nevera. Viacmenej, hľadí len na seba a svoje pocity. Na tých tvojich mu až tak nezáleží. Väčšinou funguje tak, že si nájde jednu stabilnú partnerku a pomimo má ostatné. Každej vyznáva lásku, ale isto vieš, aká je to… Taká povrchná.

Panna

Ak sa bavíme o mužovi narodenom v znamení panna, dávaj si veľký pozor. Pre neho city nemajú veľký význam. Zahráva sa s nimi a nemá problém ti aj do očí klamať. Podobne ako býk, aj on má rád niekoľko žien naraz. Keď vyznáva niekomu lásku, vo všeobecnosti to nemyslí úprimne, len niečo za tým vidí. Skôr je to veľký karierista a sebec.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.