Dvojica v lese
Pexels/Ilyasick Photo

Niektoré ženy snívajú o tom, ako stretnú svojho princa na bielom koni a budú s ním žiť šťastne až do smrti, už odvtedy, ako sa hrali v škôlke na princezné. Veria v osudovú lásku a pre šťastný vzťah sú ochotné urobiť všetko, čo bude treba. A potom sú tu ženy, ktoré by možno chceli zažiť to isté, no pravú lásku si od seba odháňajú. Svojím správaním a postojmi, ktoré ich od šťastného konca odďaľujú.

Aj keď si každá z nás zaslúži vedieť, aké je to byť milovaná a úprimne milovať, nie všetky to zažijú. Žiaľ, aj keď sa hovorí, že pre každého je na svete ideálna polovička, môže sa stať, že sa vlastným pričinením o ňu oberieme. Existujú totiž 3 typy žien, ktoré ju nikdy nespoznajú. Teda, ak niečo vo svojom živote rýchlo nezmenia.

Slečna poistená

Toto je typ ženy, ktorá ešte veľmi nevyzrela alebo si naivne myslí, že šťastie nájde v materiálnych veciach. Je pekné vedieť, že vďaka (alebo spoločne) partnerovi sa nemusí báť o to, či majú ako pár peniaze, kde bývať a dopriať si čosi navyše, no o pár rokov príde trpké prebudenie.

Byť s niekým iba preto, aby mala istotu a poistku do budúcnosti, to je, ako keby sa sama odsúdila na život bez úprimného citu a priateľstva vo vzťahu. Aj keď bude mať muža po svojom boku, vždy sa bude cítiť osamelá. Je to už raz tak, láska sa nepočíta bankovkami.

Tá, ktorá nepozná kompromis

Ženy, ktoré dávajú seba na prvé miesto (čo inak nie je vôbec zlé) v každom smere, ktoré chcú mať vždy všetko podľa seba a cítia sa byť nezávislé, ženy, ktoré nemajú záujem pre vzťah čokoľvek obetovať. To sú typy, ktoré sú síce silné na pohľad, no ich srdce bude vždy túžiť po zmene. Tvrdá hlava a ego však nepovolia a tak sa budú usmievať cez slzy.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating