Čo sa týka lásky a vzťahov, nikdy nebude nič dokonalé. Ver mi, aj ten pár, ktorý si dnes videla a vyzeral ako z magazínu sa určite doma háda. Nezáleží na tom, ako vyzeráš pred ľuďmi, dôležité je to, aké je to doma. Aké je to, keď sa zatvoria dvere bytu a s partnerom ste sami. 

Ak máš pocit, že si s priateľom nerozumiete alebo že sa hádate častejšie ako na začiatku, čítaj ďalej. V dnešnom článku sa dozvieš, aká je tvoja najväčšia prekážka vo vzťahu. 

Baran

Tvoj nezáujem o rande. Ako baran si ten typ, ktorý môže zavolať na poslednú chvíľu a zrušiť všetky naplánované rande, pretože tvoji priatelia ťa volajú von a to si nemôžeš nechať ujsť.

Býk

Máš rada svoju komfortnú zónu. Si známa tým, že si sa do vzťahu dostala príliš pohodlne. Lenže ak chceš zdravý vzťah, musíš neustále rásť a robiť niečo pre to, aby sa posúval, nie sa len nečinne prizerať.

Blíženci

Žiarlivosť. Keď príde na lásku a na hľadanie toho pravého partnera, je to pre teba nesmierne dôležité. Potrebuješ mať niekoho pri sebe, ale tvoja žiarlivosť je dôvod, prečo ti vzťahy nevydržia nikdy dlho.

Rak

Tvoj hlboké emócie. Tvoj živel je voda a tak môžeš ticho splynúť s tvojimi emóciami. Bohužiaľ ťa toto veľmi ovplyvňuje a všetky problémy prenášaš do vzťahu a všetko ťa rýchlo rozruší.

Lev

Tvoje ego. Ak si sa narodila ako Lev, tvoja prekážka vo vzťahu je najmä tvoje ego. Máš rada pozornosť a pochvaly.  Niekedy je to dobré, ale niekedy aj zlé.

Panna

Tvoja potreba dokonalosti. Panna je známa najmä ako perfekcionistka. Najväčší problém v láske je ten, že sa snažíš milovať čo najlepšie a najviac ako vieš, no zabúdaš, že aj priveľa lásky niekedy škodí.

Váhy

Tvoja potreba rovnováhy v živote. Tvoj problém vo vzťahu tvoria maličké klamstvá, ktoré si použila na to, aby si sa vyhla hádke a potom nečinne čakáš na to, že sa to vyrovná samo.

Škorpión

Posadnutosť kontrolou. Škorpión je niekedy až priveľmi dramatický a musí mať nad všetkým kontrolu. Niekedy nedôveruješ svojmu priateľovi, ale snaž sa mu dôverovať, lebo on má v tebe veľkú vieru.

Strelec

Vždy musíš hľadať niečo iné. Ako strelec vždy hľadáš hlavne dobrodružstvo. Ak sa začneš s priateľom nudiť, musíš niečo vymyslieť alebo si nájsť niekoho iného.

Kozorožec

Nemáš rada, keď musíš zdieľať svoje emócie. Kozorožec je veľmi rád, ak môže byť „chladný“, čo sa lásky týka. Má rád stálosť a stačí mu to, že pri ňom niekto je. Avšak tvoj priateľ si vyžaduje, aby si mu hovorila svoje pocity a ty sa zase na to necítiš.

Vodnár

Máš nekonvenčný prístup k láske. Láska je u každého trochu rozdielna. Avšak tvoje vzťahy ti nikdy nevydržia dlho, pretože pod pojmom „láska“ očakávaš niečo iné ako ostatní.

Ryby

Idealizuješ si svojho priateľa. Máš tendenciu žiť v tom, že svet je len ružový a nič zlé sa nemôže stať. Svojho priateľa vnímaš ako milého, dobrého, ale aj on má zlé vlastnosti, ktoré ti časom budú prekážať.

 

Zdroj: bustle.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.