Photo by Jakob Owens on Unsplash

Sú muži a muži. Každý z nich má inú povahu, iné správanie. Kým niektorí chlapi vedia byť verní a túžia po rodine, iní pri slovách ako spoločná budúcnosť utekajú kade ľahšie. Patria k nim práve 3 špecifické znamenia zverokruhu. Veriť, že ťa s takým mužom čaká krásna budúcnosť je momentálne dosť odvážne. Nikdy nevieš, kedy sa zľakne a zmizne.

Škorpión

Muž narodený v tomto znamení je tajomný a tvrdohlavý človek so slobodnou dušou. Na svoju partnerku má vysoké nároky, preto sa nechce uspokojiť a usadiť len tak ľahko. Má povesť neverníka, pretože podľahne inej, aby zistil, či nebude lepšia, ako jeho terajšia partnerka.

Plánovať s ním rodinný život je pre neho desivá predstava. O budúcnosti a dlhodobom záväzku musí začať premýšľať sám, dovtedy túži žiť naplno. Pocit nátlaku ho iba odplaší.

Býk

Muž narodený v znamení Býka je silnej a citovo vyrovnanej povahy, no vo vzťahoch k ľuďom sa vyjadruje opatrne. Najmä v tých ľúbostných. Túži po nových veciach, a preto, keď ho partnerka a ich vzťah „prestane baviť“, hľadá si niečo nové. S partnerom, ktorý miluje aférky si šťastný rodinný život môžeš predstaviť len ťažko.

Navyše, je to ten typ chlapa, ktorý má charizmu, po ktorej ženy idú, takže veriť si nie je ľahké. Namiesto dlhodobého záväzku preferuje krátkodobé potešenia, ktorými si okorení život.

Blíženci

Chlap tohto znamenia je veľmi nepredvídateľnej povahy. Môžu za to jeho 2 osobnosti, ktoré sa v Blížencoch skrývajú. Kým istý čas miluje stabilný život a vzťah, nikdy nevieš, kedy sa začne nudiť a hľadať niečo nové. Novú prácu, partnerku, záľuby, … Jeho život sa môže rýchlo zmeniť, preto sa pri ňom o stabilite nedá hovoriť.

Nie je to muž, ktorý ti poskytne pocit istoty a bezpečného domova. Kým jeden ti bude hovoriť, ako ťa miluje a chce mať s tebou deti, na druhý deň akoby na tie slová zabudol a s krikom a výčitkami utečie z domu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy