Unsplash/Jon Ly

Ženy sú stvorenia, ktorým málokto porozumie na prvýkrát. Sú bláznivé, vtipné, náladové a dokážu byť „závislé“ na veciach, ktoré ostatní nechápu.

Baby zbožňujú najmä tieto veci a musia ich mať doma po stovkách.

 1. Topánky. Vysoké, nízke, čižmy, tenisky, baleríny, farebné, čierne, biele a výstavné kúsky. Čo po tom, že niektoré mali obuté len raz, musia ich mať v skrini.
 2. Parfumy. Majú tri otvorené, no kúpia si ďalší. Kvetinové, korenisté, svieže, no aj ťažké vône. Nájdeš u nich všetko.
 3. Kabelky. Na každú príležitosť musia mať najmenej dve. Či už idú do školy, práce, posedieť si s priateľmi, do divadla, kina alebo k lekárovi. Vždy sa musia ukázať s novou kabelkou.

 1. Knihy. Niektoré nedajú dopustiť na knihy. Môžu mať päť rozčítaných, no aj tak si kúpia v kníhkupectve ďalšie. Však knihy sa môžu povaľovať po celom byte.
 2. Sukne a šaty. Najmä teraz v lete je to obľúbené oblečenie mnohých žien. Musia si kúpiť tie z tej novej kolekcie, pretože inak by neboli IN. Mini šaty, maxi, na ramienka, s rukávmi, volánové, plisované, … Musia ich mať všetky.
 3. Zlí chlapci. Toto nie je vtipná drobnosť, no naozaj sa to niektorým stáva. Nemôžu si pomôcť, vždy sa zamilujú len do zlého muža. Iný nemá v sebe dravosť a príťažlivosť.
 4. Pečenie. Nájdu sa aj také ženy, ktoré pečú každý deň a majú to iba ako hobby. Nevedia si však predstaviť lepšie trávenie času. Pečenie a následné rozdávanie koláčov rodine je to, čo ich robí šťastnými.

 1. Instagram. Určite poznáš vo svojom okolí ženu, ktorá musí byť nonstop na sociálnych sieťach. Populárny je najmä Instagram, na ktorom vedia ženy stráviť aj dve hodiny denne.
 2. Make-up. Pre niektoré ženy je nepredstaviteľné, že by šli von nenalíčené. Musia sa maľovať aj vtedy, keď idú len do obchodu, vyniesť smeti alebo na prechádzku so psom.
 3. Klebety. Tie zbožňujú najmä tínedžerky, no nájdu sa aj staršie, ktoré ich s radosťou počúvajú. Nemusia ich ani šíriť ďalej, len sú rady, že vedia, čo sa okolo nich deje.
 4. Káva. Obľúbený horúci nápoj, ktorý mnohé ženy preberie na nohy. Tá, ktorá ešte ani raz nebola v Starbuckse, ako keby ani nežila.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife