instagram.com/allisonbickerstaff

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Každá z nás by mala mať v sebe ženu, ktorá je odvážna, nebojí sa byť nezadaná, miluje svoju prácu a díva sa na svet s dobrom v očiach. Ak chceš vedieť, akých 10 vlastností by mala mať žena, keď chce viesť dobrý život, čítaj ďalej.

Úprimnosť

Správna žena by nemala klamať. Nie nadarmo sa hovorí, že lož má krátke nohy. Ak chceš byť správnou ženou, buď úprimná, hovor pravdu a neohováraj druhých. Získaš si dôveru ľudí a budeš mať zo seba dobrý pocit. Pri hádke sa budeš vedieť vždy ospravedlniť a to ukáže tvoj charakter.

Nezávislosť

Nezáleží na tom, či si vo vzťahu, alebo si single. Vždy by si sa mala o seba vedieť postarať. Rozmaznanosť nie je na žene príťažlivá. Ak to chceš v živote niekam dotiahnuť, musíš sa spoliehať na seba. Len ty najlepšie vieš, čo je pre teba dobré

Starostlivosť

S dobrým životom ide ruka v ruke starostlivosť. Občas si musíš robiť čas pre seba. Nájsť si koníčky, ktoré ti budú robiť radosť, odmeňovať sa za úspechy, kupovať si kvety a tráviť čas s ľuďmi, ktorých máš rada. Starostlivosť o druhých je tiež správna vec.

Citlivosť

Správna žena je silná žena. No aj silná žena môže niekedy prejaviť city. Neboj sa plakať, keď toho bude na teba veľa. Neboj sa smiať, keď ti príde niečo vtipné. Neboj sa rozzúriť, keď budeš nahnevaná. Prejavuj city a nebuď ako z kameňa.

Nebojácnosť

Neprežívaj život zavretá doma, ži ho! Vyjdi zo svojej komfortnej zóny a neboj sa ísť za tým, čo je podľa teba správne. Nebuď ustráchaná, buď zvedavá. Pýtaj sa otázky, vzdelávaj sa, choď do zahraničia a buduj si život, ktorý bude radosť žiť.

Zmysel pre humor

S ním ide všetko lepšie. Aj keď máš zlý deň, mala by si sa vedieť zasmiať. Neber život moc vážne, pretože si ho vôbec neužiješ a budeš stále nahnevaná, že si z teba niekto robí srandu. Keď chceš byť šťastná a uvoľnená, niekedy si musíš urobiť srandu aj zo samej seba.

Schopnosť mať doma poriadok

Nie je správne, ak má žena, ktorá je krásne upravená a namaľovaná, doma neporiadok. Samozrejme, nikomu sa nechce upratovať každý deň. No snaž sa doma udržiavať poriadok, aby si sa cítila dobre.

Úspornosť

Túto vlastnosť nadobudneš (možno) časom. Vždy sa snaž šetriť peniaze na neočakávané výdavky. V budúcnosti sa môže stať veľa vecí – nikdy nevieš kedy budeš peniaze potrebovať, aj keď sa ti teraz zdá, že je všetko v poriadku.

Dobrodružnosť

Zmysel pre dobrodružstvá nesmie chýbať žiadnej žene. Na čo budeš o pár rokov spomínať, ak nie na bláznivé veci, ktoré si urobila v tvojich najlepších rokoch?

Kreatívnosť

Byť kreatívna a mať nápady sa hodí vždy. Pohotovo riešiť problémy, hľadať nové spôsoby, vnášať do života trochu umenia, brať život s ľahkosťou…Aj toto sú veci, ktoré by si mala ovládať, ak chceš mať šťastný život.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife