Photo by Annie Spratt on Unsplash.com

My ženy sme občas komplikované a občas jednoduché. Avšak nie sme tu na to, aby nás muži pochopili, ale aby nás milovali.

Niekedy máme hlboké názory a myšlienky, ktoré za to stoja a vieme sa o ne pohádať…a niekedy sa zase vieme hodiny rozprávať o tom, či je tá farba šiat ružová alebo červená.

Tu je zoznam 10 kombinácií toho, čo žena od muža chce, ak s ním plánuje budúcnosť.

 1. Aby si na ňu urobil čas – aby si vyhradil čas len pre ňu, v tom čase bude mať jeho plnú pozornosť a nebude sa venovať ničomu inému.
 2. Aby ju objal vždy, keď stojí za ňou – čo je viac nežnejšie, než bozky na čelo a objatia zozadu?
 3. Aby rešpektoval jej rodičov – rodičov si nevyberáme a tak nemôžeme za to, ako sa správajú a ako nás niekedy privedú do trápnej situácie. Rešpekt pred rodičmi znamená pre ženu veľa.
  zdroj: Photo by Steven Aguilar on Unsplash.com
 4. Aby jej hovoril/písal „dobré ráno“ a „dobrú noc“ – toto sú presne tie maličkosti, ktoré nerobí každý, no záleží na nich viac, než by si povedala. Keď ste od seba ďaleko, takto budete vždy spolu.
 5. Aby spolu viedli dlhé konverzácie – muž musí nájsť tému na to, aby sa žena rozrečnila. Každá žena vie ísť do hĺbky, no nie na všetky platí rovnaká téma.
 6. Aby si spolu vytvárali spomienky – spoločné fotky, výlety a malé darčeky. Predsa na toho, s kým si ženy plánujú budúcnosť, nechcú zabudnúť.
 7. Aby jej nikdy neklamal – úprimnosť a dôvera je vo vzťahu základ.
 8. Aby ju náhodne bozkával – alebo aby ju náhodne chytil za ruku. Či už v meste, v autobuse alebo pred svojimi priateľmi.
 9. Aby jej dokazoval lásku – aby sa naučil prejavovať lásku tak, ako to má žena rada, pretože sa chce cítiť milovaná.
 10. Aby ju občas prekvapil – niečím milým, čo žena zbožňuje. Pozvanie do divadla, večera v reštaurácii, film na gauči alebo výlet do hôr. Možností je veľa. 🙂

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating