Mrhanie životom

5. Nestravuješ sa zdravo, namiesto toho do seba pcháš fast food.

6. Pohyb je tvojím najväčším nepriateľom. Namiesto schodov použiješ výťah, pešo nechodíš takmer nikde a šport si naposledy zažila v škole.

7. Zanedbávaš učenie sa cudzích jazykov. Nevieš poriadne ani po anglicky a bez nej sa dnes už veľmi nezaobídeš.

8. Nechceš sa učiť nič nové a kašleš aj na učenie v škole. Život je ale o neustálom vzdelávaní sa.

9. Veľmi ti záleží na tom, kto si čo o tebe myslí a snažíš sa správať tak, aby si vyhovela im a nie tak, ako by si naozaj chcela.

10. Ohováraš, závidíš a v niektorých prípadoch si ešte aj neprajná. Tieto negatívne vlastnosti nespôsobia v tvojom živote nič dobré.

11. Ostávaš vo vzťahu, ktorý nemá budúcnosť. Nevieš si povedať, čo by si od vzťahu chcela.

12. Tráviš málo času so svojou rodinou. Nikdy nevieš, čo sa stane zajtra, preto to nepodceňuj.

13. Bojíš sa skúšať nové veci, riskovať a plniť si svoje sny.

14. Veľký dôraz kladieš materiálnym veciam. Tie ale nie sú vôbec tak dôležité.

15. Nakupuješ príliš impulzívne. Udržateľnosť ti nehovorí nič a to je veľká chyba.

Ak chceš byť v živote naladená viac pozitívne aj ty, prestaň robiť tieto veci. Uvidíš, že keď ich obmedzíš, budeš spokojnejšia a šťastnejšia. Každý deň sa budeš usmievať a to zlé ťa nebude natoľko ovplyvňovať.

Mrhanie životom úzko súvisí aj s tvojimi vzťahmi. V našom staršom článku nájdeš 3 dôvody, prečo nemôžeš nájsť toho pravého. Ak chceš muža, tieto veci už nerob.

Nie všetci, ktorých stretneme na našej ceste, sú určení zostať s nami navždy. Aj keď si to niekedy ťažko predstavujeme. Život je plný rozmanitosti ľudí – priateľov, kolegov, susedov, rodiny, známych. S niektorými prežijeme roky, s inými len krátky čas. Ľudia odchádzajú z našich životov prirodzene, keďže život je neustála zmena. Napriek tomu, existujú určité typy ľudí, od ktorých je niekedy potrebné držať sa ďalej. Aj oni ti totižto môžu brániť v ceste za šťastím.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife