Photo by Marcelo Matarazzo on Unsplash.com

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Aké je to, keď sa do teba zamiluje muž? Nie je pravda, ak si myslíš, že muži lásku neprežívajú. Áno, možno o tom nehovoria tak, ako ženy a nedávajú najavo svoje emócie, no aj oni prežívajú lásku. Znie to trošku ako klišé, ale áno, stále existujú muži, ktorí skutočne milujú a chcú mať ženu na celý život. Tak, aké to je, keď sa muž zamiluje?

Chce byť neustále v tvojej prítomnosti a chce, aby si vedela, že si milovaná. Vie, že si neuveriteľne krásna a nenahraditeľná. Dôveruje ti a chce ti povedať všetky svoje tajomstvá. Cíti sa s tebou nádherne a je spokojný. Prispôsobuje svoje potreby tvojim a snaží sa ti vždy vyhovieť. Nikdy si nepotrpí na detaily, no pri tebe skúma všetko a chce, aby bolo všetko dokonalé.

 

Vždy sa poteší, keď mu napíšeš, že naňho myslíš alebo si „len tak“ spomenieš. Nehanbí sa predstaviť ťa svojim rodičom a známym. Chce, aby vedeli, aké skvelé dievča má. Tvoj úsmev je preňho to najkrajšie, čo mu môžeš dať.

zdroj: Photo by Ashley Schulze on Unsplash.com

Vždy sa snaží, aby si v jeho bola šťastná a chce byť človekom, ktorý ťa rozosmeje. Rozpráva sa s dôležitým človekom o vás dvoch. Pýta sa ho, či sa má zlepšiť a ako najviac ťa môže urobiť šťastnou.

Pýta sa. Premýšľa. Myslí na teba. Chce byť lepším človekom.

Vo svojom živote vidí už hlbší zmysel. Už to nie je len on, kamaráti a párty. Už ste to vy dvaja.

Dáva si pozor, aby ťa nesklamal a je veľmi pozorný.

Mužova láska je niekedy až tajomná a muž sa vždy snaží milovať potichu, no o to intenzívnejšie. Dobrý muž si váži ženu, ktorá je jeho partnerkou a chce ju milovať navždy.

Hodnotí, či si tá, s ktorou chce byť celý život. Možno to nehovorí, no skúma ťa.

Chce sa neustále presviedčať, že si vybral správne dievča.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating