Aké je to, keď sa do teba zamiluje muž? Nie je pravda, ak si myslíš, že muži lásku neprežívajú. Áno, možno o tom nehovoria tak, ako ženy a nedávajú najavo svoje emócie, no aj oni prežívajú lásku. Znie to trošku ako klišé, ale áno, stále existujú muži, ktorí skutočne milujú a chcú mať ženu na celý život. Tak, aké to je, keď sa muž zamiluje?

Chce byť neustále v tvojej prítomnosti a chce, aby si vedela, že si milovaná. Vie, že si neuveriteľne krásna a nenahraditeľná. Dôveruje ti a chce ti povedať všetky svoje tajomstvá. Cíti sa s tebou nádherne a je spokojný. Prispôsobuje svoje potreby tvojim a snaží sa ti vždy vyhovieť. Nikdy si nepotrpí na detaily, no pri tebe skúma všetko a chce, aby bolo všetko dokonalé.

 

Vždy sa poteší, keď mu napíšeš, že naňho myslíš alebo si „len tak“ spomenieš. Nehanbí sa predstaviť ťa svojim rodičom a známym. Chce, aby vedeli, aké skvelé dievča má. Tvoj úsmev je preňho to najkrajšie, čo mu môžeš dať.

zdroj: Photo by Ashley Schulze on Unsplash.com

Vždy sa snaží, aby si v jeho bola šťastná a chce byť človekom, ktorý ťa rozosmeje. Rozpráva sa s dôležitým človekom o vás dvoch. Pýta sa ho, či sa má zlepšiť a ako najviac ťa môže urobiť šťastnou.

Pýta sa. Premýšľa. Myslí na teba. Chce byť lepším človekom.

Vo svojom živote vidí už hlbší zmysel. Už to nie je len on, kamaráti a párty. Už ste to vy dvaja.

Dáva si pozor, aby ťa nesklamal a je veľmi pozorný.

Mužova láska je niekedy až tajomná a muž sa vždy snaží milovať potichu, no o to intenzívnejšie. Dobrý muž si váži ženu, ktorá je jeho partnerkou a chce ju milovať navždy.

Hodnotí, či si tá, s ktorou chce byť celý život. Možno to nehovorí, no skúma ťa.

Chce sa neustále presviedčať, že si vybral správne dievča.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.