vzťah na diaľku

Nie každý dokáže udržať partnerské puto, ak sa so svojou polovičkou pravidelne nevída. Ako si na tom ty? Otestuj sa, či by si zvládla vzťah na diaľku. Nie je to predsa až také jednoduché, ako sa zdá.

Ako často sa stretávate?

Si na partnera naviazaná?

Ktorá asociácia ti ako prvá napadne, keď sa povie vzťah na diaľku?

Na čo by si sa počas dňa tešila najviac?

Aká je tvoja mienka o vzťahu na diaľku?

Čo je podľa teba najlepší dôvod na takýto vzťah?

Dokážeš sa hádať aj cez internet?

Zvládla by si vzťah na diaľku? Otestuj sa a zisti, či ste s partnerom nerozlučná dvojica
ODLÚČENIE ZVLÁDNEŠ.
Nebude pre teba ľahké sa vzdať každodenného styku s partnerom. Hoci na seba môžete byť navyknutí, nie je nič, čo by ste pre vzájomnú lásku nezvládli. Odlúčenie zvládneš, no obaja dbajte na to, aby medzi ním boli aj krátke medzery, ktoré vám pomôžu zaistiť si spoločný čas. Či už je to práca, alebo iné povinnosti, čo vás núti do vzťahu na diaľku, zvládnete to a vaše spoločné puto vydrží.
ODLÚČENIE NEZVLÁDNEŠ.
Si príliš napojená na partnera a odlúčenie vo vzťahu by nemuselo dopadnúť najlepšie. Ak chcete byť spolu, hľadajte cestičky, ktoré vás navedú na spoločný život a nebudú vám brániť v bezprostrednom osobnom kontakte. Cestovanie za prácou či iným životom by vás oboch mohlo vyjsť draho. Neber všetko na ľahkú váhu.

Či už ťa výsledok prekvapil, ohúril, alebo pohoršil, necháme na teba. Teraz už vieš, či by váš vzťah ustál aj takúto veľkú zmenu. Ak si zvedavá a chceš vedieť, ako v podobnom vzťahu udržať vášeň, klikni SEM a zisti viac.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy