Pexels/Gustavo Fring

Vzťah na diaľku býva náročný, nech už ste oddelení z akéhokoľvek dôvodu. Aby ste si dni strávené bez seba aspoň trochu spríjemnili, môžete si venovať darčeky, ktoré vám budú toho druhého pripomínať vždy, keď sa na to pozriete. 

Samozrejme, že možností na dary je nespočetné množstvo, ale vybrali sme 6 takých, ktoré vám môžu urobiť trochu väčšiu radosť. A hlavne obaja budete vedieť, že to bolo venované z lásky.

Personalizovaný hrnček/tričko

Na hrnčeky, tričká a iné predmety si môžeš dať urobiť aj vlastný text. Môže ísť o frázu alebo niečo, čo poznáte iba vy dvaja. Prípadne nejaký obrázok alebo meme, ktoré vás vždy pobavia. Môžeš použiť aj meno priateľa alebo niečo podobné, no oveľa viac ho poteší niečo originálne.

Predmet s vlastnou fotografiou

Pre niekoho možno gýč, no niektorým párom to neprekáža. Ak nevieš, akú frázu by si vymyslela, použi vašu spoločnú fotku. Môžeš ju dať vytlačiť na tričko, hrnček, vankúš, deku, kľúčenku alebo množstvo iných predmetov. Ak rád skladá puzzle, určite by ho potešili tie s vašou fotkou. Keď nebudete spolu, aspoň sa bude mať ako zabaviť a zároveň sa na vás bude pozerať.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating