Už zajtra tu máme sviatok všetkých zamilovaných a určite by si ho chcela stráviť so svojou polovičkou. Čo však robiť v prípade, ak máte vzťah na diaľku, prípadne kvôli rôznym opatreniam nemôžete byť spolu? Máme pre teba pár tipov.

To, že nebudete môcť byť naozaj spolu, neznamená, že si nemôžete vychutnať valentínske rande. Len bude trochu iné, než ste boli doteraz zvyknutí. Pripravili sme si pre teba zopár tipov, ktoré váš vzťah trochu ozvláštnia.

Napíš mu zamilovaný list

Ak to je možné, urob to klasicky rukou a pošli mu ho poštou (aj keď mu príde až neskôr). Prípadne mu môžeš napísať e-mail, aby si ho prečítal ráno, keď sa zobudí. Doteraz ste boli zvyknutí len na rýchle správy alebo telefonáty, no toto bude príjemné prekvapenie. Napíš mu, čo k nemu cítiš.

Uvidíš, ako ho to prekvapí a čo ty vieš, možno urobí všetko pre to, aby ste mohli byť čoskoro spolu.

Pošli mu video valentínku

Potešiť ho môžeš aj inak. Nahraj mu valentínku v podobe videa a pošli mu ju. Čakaj, kedy sa ti ozve a možno ho inšpiruješ k tomu, aby ti tiež pripravil nejaké prekvapenie.

Urobte si video call

Taká klasika, bez ktorej vzťah na diaľku fungovať nemôže. Ak si zvyknete volávať len klasicky, že sa počujete, urobte si teraz video call. Porozprávajte sa o tom, čo budete robiť a vymyslite si spoločné plány na budúcoročný Valentín, ktorý bude pre vás nezabudnuteľný.

Objednaj mu jedlo

Ak vieš, že je doma alebo v práci, objednaj mu jeho obľúbené jedlo a nechaj mu ho doručiť. Ak to bude možné, najedzte sa spolu aspoň takto virtuálne. Budete mať pocit, ako by ste boli spolu na večeri.

zdroj: Pexels/Yan

Pozrite si spoločne film

Počas video callu si môžete napríklad pozrieť aj film. Obaja tak budete mať pocit, že ho pozeráte spolu a prípadne ho môžete počas sledovania aj komentovať.

Zahrajte si hru online

Existujú rôzne hry, ktoré si môžete zahrať aj online. Vyberte takú, ktorá bude oboch baviť, prípadne skúšajte niečo nové. Aspoň trochu za zabavíte, zasmejete a čas vám prejde, ani sa nenazdáte.

Vytvor playlist a vypočujte si ho spolu

Môžeš vytvoriť playlist s vašimi obľúbenými skladbami, ktorý mu pošleš. Pustite si ho potom počas toho, ako spolu budete volať. Alebo ho počúvajte len tak pri bežných činnostiach. Môžeš sa ho potom opýtať, či si pamätá na situácie, s ktorými sa ti dané skladby spájajú.

Posielajte si pikantné správy celý deň

Ak chcete Valentín trochu ozvláštniť, môžete si počas celého dňa posielať pikantné správy. A večer si vymedz dosť času na to, aby si počas video hovoru nebola nikým vyrušovaná.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.