Vzťah na diaľku

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Vzťah na diaľku rozhodne nie je pre každého. Žiaľ, nie pre každý pár takýto typ vzťahu končí happy endom. Chceš vedieť, ako by si to zvládala ty? V tomto kvíze na to nájdeš odpoveď.

Čo je podľa teba najťažšie vo vzťahu na diaľku?

Ako sa budeš správať, keď začneš upodozrievať svojho partnera z nevery?

Čo podľa teba drží vzťah na diaľku pohromade?

Kvôli partnerovej práci sa neuvidíte 2 mesiace. Tvoja rekacia?

Aké sú plusy vzťahu na diaľku?

Dohodli ste sa, že si večer zavoláte, ale kamaráti ťa zavolali do baru. Čo urobíš?

Ako by si zvládala vzťah na diaľku? Odpoveď nájdeš v tomto kvíze
Vzťah na diaľku by si dokázala zvládnuť bez problémov.
Rozumieš, že diaľka nie je navždy. Si si istá svojimi citmi a citmi partnera, preto sa nebojíš takéhoto vzťahu. Je však pre teba veľmi dôležité si dohodnúť všetko dopredu, napríklad, otázky dôvery a podobne.
Prežívala by si to veľmi ťažko.
Vzťah na diaľku nie je úplne to, čo by si dokázala bez problémov zvládnuť. Prežívala by si to hrozne ťažko a nedokázala by si si užívať život plnými dúškami, pokiaľ by si nemala partnera pri sebe. Stále by si bola smutná a stále by si kazila náladu aj partnerovi.
Do vzťahu na diaľku by si ani nešla.
Takýto vzťah určite nie je pre teba. Si si istá tým, že aj keby sa milujete najviac na svete, diaľka by vašu lásku zabila. Preto si myslíš, že do vzťahu na diaľku sa neoplatí ani ísť.

Podľa týchto znakov zistíš, že s tým mužom ostaneš navždy a ani diaľka vás nerozdelí.

Zamilovanosť je nádherný pocit, ktorý nás ale môže oslepiť pred potenciálnymi problémami vo vzťahoch. Často si až neskôr uvedomíme, že sme ignorovali varovné signály, ktoré mohli naznačovať, že vzťah nie je úplne v poriadku. V našom predošlom článku nájdeš 8 vecí, na ktoré si musíš dať pozor.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy