Exkluzívna súťaž o e-bike

Zostáva ti posledný deň, aby si sa zapojila do exkluzívnej súťaže. Už iba dnes máš šancu získať prémiový e-bike v hodnote 3800 eur. Stačí, ak splníš podmienku, ktorá ti prinesie aj ďalšie výhody. 

Čas nemilosrdne uteká a tebe zostávajú posledné hodiny, ak túžiš po parádnom e-biku a navyše úplne zadarmo, viac neváhaj. Už nejaký čas prebieha na našom Instagrame súťaž o exkluzívny e-bike. Ak sa poponáhľaš, ešte stále môže byť tvoj.

Navyše stačí, ak sa staneš aj ty naším PREMIUM členom. Získaš tak nielen možnosť súťažiť o tento nadupaný stroj, ale taktiež prístup k množstvu exkluzívneho obsahu bez reklám, a to dokopy na piatich rôznych portáloch – OdzaduStartiup, Fontech, Emefka a Interez.

Exkluzívna súťaž o e-bike

Tentokrát našim predplatiteľom prinášame možnosť získať špičkový e-bike v hodnote 3800 eur úplne zadarmo. Stačí splniť tri jednoduché podmienky.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa STARTITUP (@startitup_sk)

Prémiový e-bike s technikou Bosch

Ide o mimoriadne výkonný terénny e-bike s elegantným a sofistikovaným dizajnom. Tento model sa môže pochváliť vynikajúcimi technickými parametrami, ako je motor Bosch, krútiaci moment 85 NM a batéria s kapacitou 750 W, tiež od značky Bosch. Okrem toho ponúka množstvo ďalších funkcií, ktoré určite oceníš.

  • Má displej KIOX 300, ktorý slúži rovnako ako infotainment auta, čo je monitor, ktorý sa v moderných modeloch nachádza vedľa volantu a poskytuje informácie aj zábavu. Ukáže ti údaje o tvojej jazde, ale poslúži aj ako detailná navigácia.
  • Môžeš si ho jednoducho zamknúť na diaľku cez aplikáciu.
  • Pri tlačení bicykla ti bude značne pomáhať SMART technológia.
  • Je vybavený bezpečným držiakom na telefón, ktorý si prepojíš spolu s bicyklom cez spomínanú aplikáciu.
  • Má obrovský dojazd.

Súťaž o e-bike
zdroj: Archív Odzadu

Takto sa do súťaže zapojíš

Do súťaže o tento prémiový e-bike sa môžeš zapojiť na našom Instagrame a stačí, ak splníš tieto tri jednoduché podmienky.

  1. Staneš sa členom našej PREMIUM skupiny do 26. 5. 2024, 23:59.
  2. Označíš kamošku alebo inú osobu, ktorú by takáto výhra tiež potešila.
  3. Budeš sledovať profil @startitup_sk.

Súťaž trvá len do dnešnej polnoci. Po vylosovaní výhercu budeme požadovať email, aby sme mohli skontrolovať platnosť PREMIUM členstva.

Tento článok je dostupný členom Odzadu PREMIUM

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife