instagram/domicibulkova

Dominika Cibulková si posledné dni užíva dovolenku v Taliansku spolu s priateľmi a manželom Michalom. Na svojom Instagrame sa pochválila fotkami z ostrova Capri, no krásne výhľady nie sú tým jediným, čo by jej mohli iné ženy v dobrom závidieť.

Bývalá tenistka a mamička Jakubka, ktorý len pred pár týždňami oslávil svoj prvý rok života na prenádhernej súkromnej párty, zamakala aj na svojom tele. Dominika, ktorá sa vždy udržiavala v kondícii, prirodzene počas tehotenstva pribrala a aj po pôrode sa mnohí neprajníci zamerali na jej postavu.

Pravidelným bicyklovaním a aj domácimi tréningmi, ktoré zdieľala na sociálnych sieťach, je však znovu v skvelej forme. Dôkazom toho sú aj jej najnovšie príspevky z dovolenky, na ktorých sa takto ukázala v dvojdielnych plavkách. Pozrieť si ich môžeš aj priamo na jej IG profile @domicibulkova.

Pri jednej z nich, ktorú nájdeš TU, si však musela vypnúť možnosť komentovania, čím sa zrejme chcela vyhnúť negatívnym správam, ktoré žiadnu ženu nepotešia. Oddych si v Taliansku tentokrát užíva s manželom bez synčeka Jakubka a spoločnosť im robia jej dobré kamarátky. Čo hovoríš na Dominikinu letnú formu? 

Dominika cvičí poctivo aj doma

Zdroj: Instagram/domicibulkova

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News