instagram.com/simonahegerova

Speváčka Sima vydáva jeden hit za druhým. Nehrá sa na nič, ukazuje svoju tvár bez filtrov, bez make-upu, v slzách, ale aj nenútenú radosť. Okrem nového štúdia, ktoré si spolu s Gajlom zariadili, sa jej fanúšikovia môžu tešiť aj na letnú novinku. Bude to hrať farbami, v rôznych veľkostiach a prevedeniach.

Sima je speváčka, ktorá sa svojimi piesňami drží na popredných priečkach, v slovenských hitparádach a taktiež u žien všetkých vekových kategórií. Novinka však nebude v podobe piesne, ale jej nový letný merch, na ktorý netrpezlivo čakajú všetky fanúšičky.

O tom, že slovenská ikona popovej hudby chystá merch sme vedeli už dávnejšie, ale až dnes ukázala prvé kúsky a oznámila, že predpredaj sa spustí už túto nedeľu. V stredu dokonca predstaví všetky veci, ktoré sa budú dať ako limitovaná edícia objednať. V novom poste tiež prezradila, že sa môžeš tešiť na tričká, tielka, šiltovky, šortky, ale aj ruksaky a tašky. To, že táto letná kolekcia bude určite žiadaná svedčí aj správa fanúšičky, ktorú Sima zverejnila.

Tá podotkla, že by si rada kúpila merch, ale cíti sa už na to stará. Sima, ako bojovníčka za ženy, za originalitu a aby sa prestali ženy trápiť, kvôli tomu, čo si kto o nich myslí, vo svojich storkách dodala: ”To že máte 30, 40, 50, neznamená, že život skončil a musíte zodpovedať nejakým štandardom. Vždy to je iba na vás, to v čom sa cítite dobre to je dôležité, nie to čo je normálne vo vašom veku.”

Zdroj: instagram.com/simonahegerova

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News