Známy exfarmár na Farme 14
Instagram/farma.markiza/farma_fans

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Známy exfarmár Imrich „Baron“ Štefaník neprestáva prekvapovať. V stories na svojom Instagrame prezdieľal zaujímavé video od svojej manželky. Spoločne totiž odhalili pohlavie bábätka naozaj originálnym spôsobom. 

Hoci už predtým bol na sociálnych sieťach dosť známy, Imi Štefaník sa ešte viac zviditeľnil ako súťažiaci v reality šou Farma 14. Do povedomia divákov sa dostal najmä kvôli výbuchom hnevu, ktoré ho ale napokon stáli miesto na statku. Dokonca ani neprišiel na finále a odôvodnil to tak, že mal vtedy veľa práce.

Známy exfarmár neprestáva prekvapovať

Krátko potom však na svojich sociálnych sieťach prekvapil zasnúbením a následnou svadbou so svojou partnerkou Nikolou. Iba o niekoľko mesiacov neskôr s manželkou vyšli na povrch s ďalšou krásnou správou. Pošťastilo sa im otehotnieť a svojim fanúšikom to oznámili prostredníctvom originálneho videa na Instagrame.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Imrich Štefaník (@imi.baron)

Keď Baronovi Nikol ukázala pozitívny tehotenský test, bolo na ňom vidieť, že je neuveriteľne šťastný. Rovnako nadšený bol aj jeho syn, ktorého známy exfarmár často spomínal aj na statku ako svoju motiváciu.

Iba pár dní potom, čo svetu oznámili, že sú v radostnom očakávaní, dokonca odhalili aj pohlavie bábätka. A to opäť originálnym spôsobom vo videu na Instagrame. Spolu v ňom režú tortu v tvare srdca, kde je po anglicky napísané: „Je to …“

Kúsok z nej potom položili na jej vrch a fanúšikovia tak mohli zistiť, že vnútro torty je ružové. Známy exfarmár a jeho partnerka tak čakajú dievčatko.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Nikola Štefaníková (@_nicole_stefanikova)

Zdroj: Instagram/_nicole_stefanikova, Instagram/imi.baron

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News