Exfarmár Imi Baron Štefaník

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Výrazný exfarmár z poslednej série reality šou Farma na svojom Facebooku prekvapil svojich fanúšikov. Ani nie mesiac po finálnom dueli sa vraj tajne oženil so svojou partnerkou Nikolou. 

Imi Baron Štefaník sa na statku nezdržal dlho. Musel odísť kvôli výbuchom hnevu, ktorý v jednu chvíľu vyvrcholil a réžia to už nezvládla. V amoku totiž porozbíjal niekoľko kamier a agresívne sa choval aj ku svojim súperom na Farme.

Baron
zdroj: Instagram/farma.markiza

Výrazný exfarmár sa oženil

Baron na finále Farmy neprišiel kvôli viacerým dôvodom. Vraj akurát ochorel a okrem toho ho o pár dní čakal aj zápas v organizácii Fight Night Challenge, na ktorom chcel byť fit. Vo Farme Xtra sa neskôr však ukázalo, že jedným z dôvodov možno bol aj spor medzi ním a ráznym Kristiánom, ktorý nechcel špecifikovať, čo sa medzi nimi udialo.

Výbušný exfarmár sa už od začiatku Farmy netajil tým, že ho doma čaká syn, kvôli ktorému má dôvod bojovať. To mal spoločné s Mišom či Natáliou, s ktorými si veľmi rozumel. Ich aliancia sa ale po jeho odchode pomaly rozpadla.

Farma Baron a Natália
zdroj: Instagram/farma.markiza

Imiho doma čakala snúbenica, ktorú podľa Facebooku požiadal o ruku 29. apríla 2022. A ani nie mesiac po finále reality šou sa podľa všetkého zosobášili. Baronovi totiž presne 10. januára na sociálnej sieti pribudla životná udalosť. Priznal, že sa so svojou partnerkou oženil. Uvidíš to po kliknutí SEM.

Imi Baron Štefaník
zdroj: Facebook/Imi Baron Štefaník

Novomanželom prajeme veľa šťastia a lásky.

Zdroj: Facebook/Imi Baron Štefaník

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News