exfarmár

Radostnú správu o očakávaní dieťatka oznámil na svojom Instagrame ďalší účastník reality šou Farma. Po Lule Almaksus z 8. série či Katke Pohančaníkovej z 12-ky prekvapil novinkou aj známy exfarmár. Pre Topky.sk prezradil aj ďalšie podrobnosti.

Diváci Markízy aktuálne opäť sledujú nové zápletky, drámy či lovestory, ktoré im po večeroch prináša do obývačiek 15. séria Farmy. Skalní fanúšikovia však majú určite ešte v čerstvej pamäti aj minuloročných účastníkov vrátane kontroverzného Imricha Štefaníka. Práve Baron, ako znie jeho prezývka, sa pochválil krásnou novinou.

Potetovaný Trnavčan sa v televízii neodprezentoval v najlepšom svetle. Niekoľkokrát ho prevalcovala výbušná povaha, ktorá zapríčinila i to, že si počas slúženia rozstrihal svoj mundúr či zničil niekoľko kamier. Barona tak neminul okamžitý vyhadzov. Okrem toho sa nezúčastnil ani veľkého finále.

Ako sa má exfarmár Baron dnes?

Známy exfarmár vhupol v apríli po druhýkrát do manželstva. Jeho vyvolenou sa stala atraktívna priateľka Nikol, ktorá už o pár mesiacov Baronovi privedie na svet prvé spoločné dieťatko.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Imrich Štefaník (@imi.baron)

„Domov je tam, kde je rodina, a tak, ako s Vami zdieľam takmer všetko, tak by som sa chcel s vami podeliť aj o toto. S mojou manželkou čakáme prírastok. Budeme štyria, kompletná rodinka. Otec je hlava rodiny, mama krkom a dieťa je jej srdcom,“ prezradil šťastný Štefánik pri dojímavých záberoch na Instagrame.

Baron na Instagrame zverejnil video, na ktorom fanúšikovia môžu vidieť jeho bezprostrednú reakciu pri pohľade na pozitívny tehotenský test. Okrem toho ale aj úprimnú radosť jeho synčeka z predchádzajúceho vzťahu.

Dieťatko bolo, samozrejme, plánované a veľmi sa naň tešíme. Meno už máme vybraté od začiatku, ešte keď sme nemali potvrdené, čo to bude, ale necháme si ho ešte pre seba,“ uviedol pre Topky.sk budúci dvojnásobný otecko. Srdečne gratulujeme!

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Imrich Štefaník (@imi.baron)

Zdroj: Topky.sk, Instagram/imi.baron

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News