Tajné želania

Každé znamenie zverokruhu má svoje tajné želania, o ktorých častokrát nevedia ani tí najbližší. Nikomu o tom nehovoria, pretože sa boja naraziť na nepochopenie alebo tie priania jednoducho nie sú reálne.

O čom tajne snívajú?

Baran

Ľudia v tomto znamení chcú vládnuť celému svetu alebo aspoň nejakej krajine. Sú veľmi cieľavedomí a tvrdohlaví a chcú, aby bolo všetko podľa ich predstav. Uvedomujú si, že sa to stane len vtedy, keď na to budú mať právomoc. A tak si to tajne prajú zakaždým, keď môžu.

Býk

Garantovaná bezpečnosť vo všetkom, to chcú mať ľudia v tomto znamení. A hlavne vo financiách a v láske. Chcú, aby sa s ich peniazmi nikdy nič nestalo a aby človek, ktorý je po ich boku, im stále bol verný a nikdy by ich neopustil. Uvedomujú si ale, že im to nikto nevie garantovať, ale stále v to tajne dúfajú.

Blíženci

Blíženci chcú byť veľmi múdri a rozumní, ale nechcú pre to robiť absolútne nič. Tajne snívajú o tom, že všetky znalosti a informácie sa nejakým spôsobom ocitnú v ich hlave bez toho, aby pre to museli niečo robiť.

Rak

Ľudia v tomto znamení chcú byť vždy voľní a slobodní. Nechcú, aby existovali nejaké pravidlá a zábrany. Chcú meniť prácu, partnerov a bydlisko tak často, ako to oni chcú a vo všetkom sa slobodne rozhodovať.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy