Znamenia zverokruhu

Ženy všetkých znamení sú krásne, zvodné a príťažlivé to je bez debaty. Lenže sú znamenia zverokruhu, u ktorých sú tieto vlastnosti tak mimoriadne výrazne a silné, že im nedokáže nikto odolať.

Patríš aj ty k tejto TOP 3. najzvodnejších žien podľa znamenia zverokruhu?

Býk

Ženy, ktoré sa narodili v znamení Býka, vedia vytvoriť okolo seba tú správnu tajomnú atmosféru, ktorá každého láka. Vedia o všetkých svojich najlepších stránkach a strašne rady to ukazujú okoliu.

A ešte k tomu aj vedia, ako sa majú správať k mužom tak, aby im padli k nohám a robili pre nich všetko, čo oni chcú. Nejakým až neuveriteľným spôsobom dokážu zviesť akéhokoľvek chlapa aj keď navonok sa zdá, že pri tom nepohli ani prstom.

Lev

Ženy, ktoré sa narodili v znamení Leva, vedia, čo chcú. Žiadne iné ženy ostatných znamení to nevedia tak dobre, ako to vedia Levice. A práve táto vlastnosť v nich najviac priťahuje. Priamo ti povedia o všetkom, čo chcú, čo nechcú a ako to chcú. No nie je to sen a hlavne pre mužov?

Keď si žena v znamení Leva zmyslí čokoľvek, určite sa nájde niekto, kto jej to splní ihneď. Takáto žena by sa nemala nechávať čakať.

Škorpión

Ženy v znamení Škorpióna priťahujú svojou nekonečnou charizmou. Sú veľmi ostré na jazyk a tak strašne sa im to hodí a sú popri tom také zvodné. K tomu sú aj veľmi dobré herečky a budú pre toho muža také, ako si to želá.

Čiže dnes také, zajtra onaké a na pozajtra zase úplne nejaké iné. Čo môže byť lepšie mať niekoľko rôznych žien rovno v jednej? A ešte keď je každá z nich tak výnimočná, krásna a príťažlivá?

V našom staršom článku sme sa pýtali mužov, kedy je podľa nich žena najkrajšia. Ich odpovede ťa určite milo prekvapia. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy