pexels.com

Pozri sa na horoskop, ktorý ti prezradí, s kým by si mala stráviť celý život. Niektoré z vás budú možno prekvapené, aké znamenie sa k nim najviac hodí. 

Baran

Až vtedy stretneš svoju spriaznenú dušu, keď prestaneš impulzívne myslieť na svojho ex, kedykoľvek, keď sa budeš cítiť osamelá. Si stále presvedčená o tom, že tvoj ex na teba myslí, no bohužiaľ, je tomu koniec. Preto bude najlepšie, keď sa konečne pohneš ďalej a až vtedy ti príde do tvojho života niekto nový.

Býk

Až vtedy stretneš tvoju „osobu navždy“, až keď si konečne začneš vážiť samu seba. Absolútne podceňuješ svoju sebahodnotu a je ti vlastne jedno, čo s tebou ten druhý robí, skrátka sa chceš cítiť milovaná. To však nemusí byť samozrejmosťou, a preto často trpíš.  Možno je načase začať si vážiť samu seba a pochopiť, že nie si niekoho bábika.

Blíženci

Až vtedy stretneš tvoju „osobu navždy“, ak budeš presvedčená o tom, čo naozaj chceš. Si prirodzene nerozhodná, ale ak miluješ, miluješ bezpodmienečne. Do budúcna si však musíš uvedomiť, že nie je v poriadku neustále spochybňovať svoje rozhodnutia a že ti to môže len uškodiť. Láska prichádza až vtedy, keď začneš konečne milovať samu seba.

Rak 

Je pravdepodobné, že tvoju „osobu navždy“ nestretneš v okruhu ľudí, s ktorými sa bežne stretávaš. Máš len pár priateľov a ľudí, ktorým obetuješ svoj čas, no čím viac ľudí budeš spoznávať, tým je väčšia pravdepodobnosť, že stretneš svoju osudovú lásku. Stretnutia s novými ľuďmi sa síce bojíš, no ak tomu dáš šancu, tvoj život sa môže výrazne zmeniť k lepšiemu.

zdroj: Photo by Priscilla Du Preez on Unsplash

Lev

Máš veľmi rada pozornosť a nie každému sa to páči. Od svojej lásky čakáš, že ťa bude absolútne rešpektovať a očakávaš, že bude dávať do toho toľko úsilia, koľko aj ty. Máš jasný názor na to, aký by mal byť tvoj partner, no tým si veľmi zmenšuješ okruh ľudí, ktorí by reálne mohli byť s tebou. Skús sa zamyslieť nad tým, akého človeka vlastne vo svojom živote chceš a či nemáš príliš vysoké nároky.

Panna

Až vtedy nájdeš svoju „navždy osobu“, keď konečne začneš veriť v seba a v svoju schopnosť byť milovaná a milovať. Nebuď na seba taká tvrdá a daj šancu milovať ťa. Si hodná lásky, tak si prestaň vyčítať, že nie si dostatočne dobrá a že nikto ťa nechce, pretože to vôbec nie je pravda.

Váhy

Až vtedy nájdeš tvoju vysnenú osobu, keď si uvedomíš, že život nie je vždy spravodlivý. Si veľmi zničená láskou, a preto ju moc ani nevyhľadávaš, no pamätaj si, že raz príde niekto, pri kom sa to všetko stratí a zostane len čistá láska. Vtedy sa nebudeš už báť a do tvojho života príde radosť.

Škorpión

Bojíš sa lásky a nedôveruješ ľuďom, čo ti v konečnom dôsledku komplikuje tvoju situáciu a celkový pohľad na lásku. Si veľmi úprimná a to isté očakávaš aj od tvojho partnera. Tvoju „osobu navždy“ stretneš vtedy, keď začneš dôverovať ľuďom a hlavne si vyberať takých ľudí do svojho života, ktorí vedia oceniť tvoje kvality a budú k tebe tiež úprimní.

zdroj: Photo by Gui Vergouwen from Pexels

Strelec

Až vtedy nájdeš tvoju „osobu navždy“, keď prestaneš dávať sľuby, ktoré nevieš splniť. Veľa ľuďom to potom evokuje to, že nie si úprimná a nedokážeš byť zodpovedná. Taktiež ťa vnímajú ako niekoho, u koho nemôže byť na 100 % isté, či ich máš rada. Predtým, ako stretneš toho pravého, mala by si sa naučiť viac starať o seba a pochopiť isté veci, vďaka ktorým vstúpiš do vzťahu ako zodpovedná osoba.

Kozorožec

Až vtedy nájdeš tvoju „osobu navždy“, keď prestaneš od ľudí očakávať len to najhoršie. Nie všetci ti chcú ublížiť ako tvoj ex. Miluješ svoju nezávislosť a momentálne ti aj vyhovuje to, že sa nemusíš nikomu prispôsobovať, no neskôr ťa to už omrzí a pochopiť, že žiješ skutočne z lásky. Je v poriadku byť zraniteľná a citlivá, no treba si uvedomiť, že aj ty máš svoju hodnotu a niekto ju vie oceniť.

Vodnár

Si veľká intelektuálka a neznášaš hlúposť a povrchnosť. Nie si ochotná rešpektovať niekoho nevedomosť, a preto je úplne v poriadku to, ako momentálne tieto veci vnímaš. Svoju „osobu navždy“ stretneš presne na tých miestach, kde sa najčastejšie pohybuješ a bude to veľmi prirodzené a jasné.

Ryby

Až vtedy nájdeš svoju „osobu navždy“, keď prestaneš dávať lásku ľuďom, ktorí si to nezaslúžia. Si zvyknutá na jednostrannú lásku, no stále nevieš o láske, ktorá ti bude robiť oveľa väčšiu radosť a budeš pri nej konečne sama sebou. Čakaj, ona príde.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating