Photo by Charlie Howell on Unsplash.com

Prinášam ti rebríček znamení, podľa toho, ako rýchlo sa dostávajú z rozchodu a zo zlomeného srdca.

Lev

Lev sa vylieči čo najrýchlejšie. Namiesto toho, aby sa opúšťal doma na posteli a plakal, ide von s priateľmi a zabáva sa.

Strelec

Pre strelca je rozchod tiež jednoduchý. Nechá si priestor na smútok, ale vie, že nemôže byť smutný donekonečna.

Baran

Baran nebýva dlho zlomený a stane sa menej, že sa mu nepodarí cez to preniesť. Udržuje sa stále v kolobehu povinností a nemá na to čas.

zdroj: Photo by Alex Blăjan on Unsplash.com

 

Ryby

Znamenie ryby je veľmi súcitné a empatické, napriek tomu nemá problém niekomu odpustiť za to, že sa s ním rozišiel a tváriť sa, že je všetko v poriadku.

Kozorožec

Tvrdohlavý kozorožec si pri rozchode nedá povedať a často vymýšľa, no chápe to. Vie, že sa ľudia menia a že potrebujú voľnosť. Rozchod ho bolí, ale nezmení to.

Rak

Rak je znamenie, na ktoré by si tipovala, že vzťah bude mať navždy. Avšak rozchod sa prihodí každému z nás a dokonca aj jemu. Jeho smútok a plač netrvá tak dlho.

Váhy

Váhy sú počas obdobia rozchodu stratené a zmätené. Nechápu, ako sa to mohlo stať, keď všetko fungovalo. Je to v poriadku, len nechaj váham dlhší čas osamote na to, aby sa z toho dostali.

zdroj: Photo by Charlie Howell on Unsplash.com

Panna

Pannu nikdy nepresvedčíš, že rozchod nie je jej vina. Okamžite na seba berie zodpovednosť a neustále premýšľa o tom, čo urobila zle. Nebude to trvať dlho, ale viac, než by si čakala, lebo panna je veľmi citovo založená.

Blíženci

Z rozchodu sa dostávajú blíženci pomerne ťažšie. Zažili si veľa zlého, majú problém dôverovať ľudom a neradi sa zabávajú, pokiaľ cítia smútok.

Vodnár

Namiesto toho, aby myslel na pozitívne veci, myslí vodnár len na to zlé a na to, že rozchod je jeho vina. Vyliečiť zlomené srdce u neho trvá dlhšie, než by si si myslela.

Škorpión

Hovorí sa, že škorpión miluje nastálo, no nie vždy to vyjde. Ak sa niekto rozíde so škorpiónom, bude mať problém znovu sa dostať do vzťahu.

Býk

Znamenie, ktoré sa (možno) nikdy nedostane z rozchodu, je býk. Trvá mu to najdlhšie, pretože miluje úprimne a hlboko. Nevie zabudnúť na to, čo bolo a s kým to bolo.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating