Zisti, či rozchod nebol chyba

Dali ste si vo vzťahu zbohom a nevieš, či tento rozchod náhodou nebola chyba? Dozvedieť sa to môžeš aj prostredníctvom nášho kvízu. Stačí pravdivo odpovedať na 9 otázok a možno vyriešime tvoju dilemu.

Aký máš vzťah so svojím bývalým partnerom?

Bol rozchod chyba? Pexels/Leeloo Thefirst

Rozišli ste sa v dobrom?

Kvôli čomu ste sa rozišli?

Hádky medzi partnermi Pexels/Olha Ruskykh

Ako často ste sa vo vzťahu hádali a prečo?

Žiarlili ste na seba?

Ako sa nehádať vo vzťahu Unsplash/Eric Ward

Mali ste rovnaké životné priority?

Zhodovali sa aj vaše záľuby?

Láska medzi partnermi Pexels/Vlada Karpovich

Vedeli ste robiť kompromisy?

Ako dlho po predošlom rozchode ste sa dali dokopy?

Ubližujem partnerovi Pexels/Ron Lach

Bol váš rozchod chyba? 9 otázok preverí, či by si sa mala vrátiť k ex
VRÁŤ SA K NEMU
Možno to pre vás bola iba taká pauza a rozhodne by si sa k nemu mala vrátiť. Chýba ti a chýbaš aj ty jemu. Ste pre seba stvorení, no na nejakej veci ste sa iba možno nepohodli. Bola to veľká kríza, ktorú ste nezvládli a museli ste sa na chvíľu odlúčiť. Aby ste si možno nejaké veci uvedomili a naučili sa niečo.
URČITE NIE
Vy si rozhodne nie ste súdení. Rozišli ste sa z nejakého dôvodu a tak to aj má byť. Každý z vás musí ísť inou cestou, keďže tá spoločná sa vám asi skončila. Určite sa k svojmu ex nevracaj, pretože je možné, že budeš opäť len trpieť.
POROZPRÁVAJTE SA
Mali by ste sa porozprávať, pretože je možné, že tam ešte nejaká šanca je. Možno ste sa neprestali milovať alebo naopak, musíte si medzi sebou vydiskutovať niečo nedoriešené. A tým možno usúdite, že k sebe nepatríte. Dopadnúť to môže akokoľvek.

Rozchod dokáže dať poriadne zabrať všetkým zúčastneným. V našom kvíze TU sa prostredníctvom desiatich otázok dozvieš, nakoľko si schopná sa s takou situáciou vyrovnať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy