Keď o nás muž stráca záujem, môžeme sa cítiť zranené. Zrazu si uvedomíme, že tento vzťah pravdepodobne nebude fungovať a že niečo jednoducho muža odradilo. Môže to byť úder pre naše sebavedomie a môže spôsobiť to, že budeme pochybovať o všetkom, čo sme si doteraz mysleli o vzťahoch a chlapoch. 

No najťažsie je, že vlastne ani nevieme, kedy o nás muži strácajú záujem. Väčšina chlapov je skvelá v tom, že svoje pocity skrýva. Potom sa čudujú, prečo sme také prekvapené, ak o nás nemajú záujem. Každý muž je iný a každý dáva svoj nezáujem najavo inak. Takže venuj tomuto článku pozornosť, pretože niektoré veci môže robiť aj tvoj priateľ a vôbec o tom nemusíš vedieť. 

Tichý prístup

Samozrejme, existujú muži, ktorí to povedia aj hneď priamo, ale pre chlapa je najjednoduchšie mlčať. Plynie čas a tak sa stáva, že muž sa o teba vôbec nezaujíma.

Konfrontuje ťa

Ďalší muž, iný prístup. Keď príde na to, že nemá záujem, postaví sa svojej priateľke. Táto metóda je veľmi účinná.

Zobraziť celú galériu (5)
zdroj: unsplash.com

Zruší vaše rande

Niekedy chlap ukáže, že sa nezaujíma tak, že jednoducho nepríde na rande a zruší ho. Je to veľmi očividné a priame.

Prestane chcieť tráviť čas s tvojou rodinou a priateľmi

Existuje veľa vecí, čo chlap prestane robiť, ak o teba nemá záujem. To, že odmieta stretnutia s tvojimi najbližšími je toho dôkazom.

Zastaví rozhovory a esemesky s tebou

Prestane sa s tebou rozprávať, či už priamo alebo cez internet. Zrazu zostane ticho, neodpovedá ti na správy, na otázky, nepostuje fotky. Stratil o teba záujem, to je isté.

Zobraziť celú galériu (5)
zdroj: unsplash.com

Nechce ťa, ale zároveň nechce, aby ťa mali iní muži

Neozýva sa ti, ale len sa ti pripomenie. Raz do týždňa ti napíše jednoduchú esemesku, lajkne ti fotku a prejaví trochu záujmu. Nie však priameho, pretože on o teba skutočný záujem nemá, len nechce, aby si mala niekoho iného.

Začne byť lenivý

Všetci vieme, že akonáhle začneme byť leniví, vzťahy sa zhoršia. Musíš investovať do vzťahu veľmi veľa práce a úsilia, aby vydržal. Ak vo vzťahu bude muž lenivý a prestane sa snažiť, nemá o teba záujem.

 

Zdroj: thetalko.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.