láska

Nachádzame sa v prvom jarnom mesiaci, ktorý bude pre niektoré znamenia výnimočný práve v láske. Horoskop hovorí, že tešiť sa môžu ako tie, ktoré sú vo vzťahu, tak aj nezadané. Prinesie marec tieto krásne chvíle aj tebe?

Znamenia, ktoré čaká veľa lásky

Baran

Oblasť pocitov bude pre tvoje znamenie šťastná a do 12. marca sa môžeš spoľahnúť na priaznivý prechod planéty lásky, krásy a harmónie – Venuše. Poskytne ti nezabudnuteľné chvíle, pokiaľ si vo vzťahu, no tešiť sa môžu na dôležité stretnutia aj tie, ktoré sú single.

Rak

Mesiac marec je pripravený priniesť ti krásne emócie, najmä čo sa tvojich pocitov týka. Od 13. dňa sa na teba usmeje planéta lásky a s láskou v srdci budeš môcť osláviť príchod tohtoročnej jari. Užívaj si tieto chvíle naplno, patria ti.

Ako zistím že nie je dobrý v posteli
zdroj: Pexels/Владимир Васильев

Váhy

Pre tvoje znamenie bude planéta lásky, krásy a harmónie priaznivá do 12. marca a tak si budeš naplno užívať spoločné chvíle so svojou drahou polovičkou. Šťastie sa v tejto sfére môže usmiať aj na tie, ktoré sú bez partnera. Určite neseď v tom prípade doma a vyber sa do spoločnosti.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy