žena

Pred nami sú posledné májové dni, ktoré prinášajú pre niektoré znamenia zverokruhu náročnejšie chvíle. Horoskop hovorí o prekážkach ako v profesionálnej, tak i sentimentálnej sfére. Netreba však vešať hlavu, pretože po každej búrke vychádza slnko a inak tomu nebude ani tentokrát. 

Znamenia, ktoré čaká náročnejší týždeň

Rak

Horoskop hovorí, že nový týždeň začne pre osoby narodené v tomto znamení s trochou nervozity. Postará sa o to Mesiac v opozícii a tiež nepriaznivý tranzit planéty Mars.

Ten zhorší stres a prinesie istý nepokoj. Nemaj obavy, prídu aj príjemnejšie dni. Ber to tak, že nebo ti pomáha dať si do poriadku svoj život a odstrániť z neho všetko, čo ti spôsobuje nie najlepšie pocity. Nie vždy to je jednoduché, no určite to zvládneš.

Strelec

Nastávajúci týždeň ti neprinesie najľahšie dni, predovšetkým, čo sa sentimentálnej oblasti týka. Opozícia Venuše so sebou prinesie napätie a problémy vo vzťahu, ktorým si sa možno dlhšiu dobu snažila vyhýbať.

Silné ženy
zdroj: Unsplash/Brooke Cagle

Nemala by si sa však báť otvoriť svoje srdce, buď k svojmu partnerovi úprimná. Nemusia sa mu páčiť tvoje slová, no ty sa budeš cítiť otvorenejšie a pokojnejšie, a to je taktiež dôležité.

Ryby

Prechod Venuše, Slnka a Jupitera v „nepriateľskom“ znamení Blížencov by ti mohol počas nastávajúceho a zároveň posledného májového týždňa priniesť veľa dôvodov na stres.

Udiať sa tak môže v tvojom profesionálnom, ale aj sentimentálnom živote. Každá prekážka, s ktorou sa stretneš, ti však pomôže sústrediť sa na to, čo chceš a koho skutočne chceš vo svojom živote. Aj búrky sú v našom živote dôležité, no nezabúdaj, že po každej vyjde slnko.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy