zemské znamenia

Aj zemské znamenia majú odvrátenú stránku. Ak máš po svojom boku ľudí, ktorí sa narodili v týchto znameniach zverokruhu, asi si už o nej vedela. A pokiaľ k nim sama patríš, prezradíme ti, akých zlozvykov by si sa mala zbaviť na počkanie.

Medzi zemské znamenia sa radí Býk, Panna a Kozorožec. Títo ľudia sú praktickí, konzervatívni, boja sa zmien, dívajú sa na svet realistickými očami a dá sa na nich vždy spoľahnúť. Avšak, medzi negatívne vlastnosti patrí tvrdohlavosť a nedostatok odvahy na zmeny. To je ich najväčší kríž.

Býk

Človek v znamení Býka nemá žiadnu toleranciu. Neberie na nikoho ohľad, nič netoleruje, a keď sa mu situácia vymyká z pod kontroly, dokáže byť na každého nepríjemný a len sa na všetko sťažovať.

Keď ho požiadaš o názor, nemá s tebou žiadne zľutovanie. Otvorene a úprimne ti povie, čo si o tom myslí a nebude šetriť kritikou. Je to dobrý priateľ, ale naozaj mu chýba aspoň trochu empatie, aby si priateľstvo aj udržal.

denný horoskop
zdroj: Pexels/Ana Maria Moroz

Panna

Odvrátená stránka Panny je puntičkárstvo. Ako si sa už v mnohých článkoch mohla dočítať, človek v znamení Panny miluje perfekcionizmus a to, keď sú veci na svojom mieste. Vie spôsobiť hotové peklo, ak mu niečo premiestniš.

Nemá rád zmeny, preto musí mať všetko pod palcom a nemeniť to dlhé roky. Potrebuje, aby bolo v jeho živote všetko dokonalé, od oblečenia, upratovania, varenia, doplnkov do bytu, až po výsledky v osobnom a kariérnom živote.

milenka
zdroj: Pexels/Krzysztof Czepiec

Kozorožec

Negatívnou stránkou Kozorožca je to, že stále túži po moci. Zo všetkého najviac by chcel ovládať všetko a všetkých. Je pracovitý a ambiciózny, čo sú dobré vlastnosti, ale zároveň je „hladný po moci“,  čo znamená, že je veľmi súťaživý a za cieľom dosiahnuť stanovené výsledky dokáže ublížiť aj priateľovi.

Je to jeho odvrátená stránka, lebo je veľmi tvrdohlavý a nedá si povedať, že to ide aj inak. Napríklad láskavým spôsobom.

Pokiaľ sa chceš dozvedieť viac o ohnivých znameniach – Baran, Lev a Strelec, prečítaj si článok TU. Písali sme aj o vodných a vzdušných znameniach.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy