Vodné znamenia

Odvrátená stránka nie je niečo, čím sa chváliš, ale určite ju máš aj ty. Každý ju má. Nejaký zlozvyk, ktorého by sa najradšej zbavil. Nejakú vlastnosť, pre ktorú sa s ním ostatní nemusia baviť. Teraz ti odhalíme tie, čo majú vodné znamenia.

Ak patríš medzi vodné znamenia, mala by si sa snažiť o postupnú elimináciu týchto vlastností. Môžeš si byť istá, že potom ťa ľudia budú mať radšej a možno sa zmení aj tvoj vzťah k sebe.

Rak

Rak je náladový a dokáže meniť svoje nálady z minúty na minútu. Jeho odvrátenou stránkou je závislosť. Keďže je emočne labilný a citovo neustálený, dokáže si na každom človeku vybudovať závislosť.

Priľne ku každej osobe, ktorá mu prejaví náklonnosť. Neberie do úvahy žiadny osobný priestor, lebo potrebuje cítiť blízkosť človeka. Má pocit, že len tak bude aspoň nachvíľu ustálený a v bezpečí.

Škorpión

O človeku v znamení Škorpióna je známe, že rád všetkých kontroluje. Jeho pointou však je, že to robí tajne, takže o tom nikto nevie, dokým ho nespozná bližšie. Pred ľuďmi vyzerá ako milujúci partner, ktorý je vášnivý a rád experimentuje v posteli, no len málokto pozná jeho odvrátenú stránku.

Ovládať každého je jeho sen, lebo má rád prehľad o tom, kto čo robí. Zbierať informácie je jeho „pasia“, lebo má rád záhady a vyšetrovanie. O všetkom musí vedieť.

Žena pri západe slnka
zdroj: Pexels/cottonbro

Ryby

Myslela si si, že citlivý a jemný človek v znamení Ryby nemôže mať temnú stránku a zlozvyky? Ale, samozrejme, že môže. Rád s každým manipuluje, lebo v hĺbke duše túži po tom, aby boli veci podľa neho. To, že je citlivý a empatický, mu dáva silu v tom, aby dokázal meniť názory ostatných.

Keď sa s ním budeš rozprávať, ani si neuvedomíš, ale postupne si budeš myslieť to, čo on a za týždeň by si mu dovolila úplne všetko. Skutočne.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy