Nie nadarmo sa hovorí, že „peniaze hýbu svetom“. Nie sú najpodstatnejšie, no záleží na nich. Bez financií by si nemohla normálne fungovať a ani si užívať či dopriať niečo pre seba.

A práve týmto znameniam sa bude v marci najviac dariť po finančnej stránke. Z našetrených peňazí si potom môžu dovoliť niečo, po čom dlho túžia. Budeš mať také šťastie aj ty?

Baran

Silný Baran je rád, keď je neprehliadnuteľný. Vždy musí byť vo všetkom prvý a nerád sa vzdáva. Svojou charizmou očarí každého, kto sa s ním bude rozprávať. Jeho tvrdohlavá povaha je ideálna v prípade financií. Dokáže si šetriť aj niekoľko mesiacov či rokov, keď niečo skutočne potrebuje. Zatne sa a neustúpi.

Vďaka jeho bojovnosti a chuti prekonávať prekážky, ho tento mesiac čaká výborná finančná situácia. Keďže myslí aspoň o jeden krok dopredu, vie si peniaze odkladať. Nič mu však nebude chýbať, lebo v obchodoch vždy objaví veci v zľave. Vďaka tomu ušetrí viac, než sám čaká. Neskôr si tak môže kúpiť hodnotnú vec, po ktorej už dlhšie túži.

Rak

O človeku v znamení Raka by si to nepovedala, no šetriť naozaj dokáže. Je láskavý a k životu potrebuje hlavne šťastný vzťah. Financie pre neho nie sú dôležité, preto si z každej výplaty dokáže odložiť veľkú čiastku a šetriť tak na niečo, čo bude potrebovať v budúcnosti.

V marci bude často v práci, pretože ho nebudú obmedzovať rodinné a ani súkromné problémy. Vďaka tomu má šancu získať vysoké odmeny a bonusy, ktoré ho potešia a môže si ich odložiť na horšie časy. Je zodpovedný a určite ich neminie hneď naraz.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.