žena

Vstupujeme do nového týždňa, počas ktorého vystrieda január nový mesiac. Týždenný horoskop hovorí, že pre niektoré znamenia bude krásny, pre iné zas o niečo viac náročný. Aké dni prajú hviezdy práve tebe?

Týždenný horoskop pre teba

Baran

Týždenný horoskop upozorňuje, že nastávajúce dni budú pre teba trochu náročnými. Vysporiadať sa musíš totižto s veľkou koncentráciou planét prechádzajúcich „nepriateľským“ znamením Kozorožca. Práve to ti môže priniesť ďalšie starosti nielen na pracovnom poli, ale aj v oblasti pocitov. Zvláštnu pozornosť venuj utorku, strede a štvrtku, počas ktorých sa budeš musieť vysporiadať aj s Mesiacom v opozícii.

Tvojím šťastným dňom je sobota.

Býk

Tento týždeň sa môžeš spoľahnúť na krásnu a priaznivú oblohu, ktorá ti sľubuje veľa emócií. Máš na svojej strane priazeň Venuše, ktorá sa na teba konečne usmieva. Láska tak bude prekvitať a nezadané by mohli zažiť nové stretnutia. V práci ti nebude chýbať podpora Marsu a Merkúra, no predovšetkým Jupitera. Pokiaľ čakáš na odpoveď, nenechá na seba dlho čakať.

Medzi tvoje šťastné dni patria utorok, štvrtok a piatok.

zdroj: Pexels/Pixabay

Blíženci

Po náročnom januári si budeš môcť konečne oddýchnuť aj ty a nájsť trochu pokoja ako v profesionálnej, tak aj v sentimentálnej sfére. Nie je však vhodný čas akokoľvek riskovať. Saturn v nepriaznivej pozícii ťa žiada, aby si starostlivo zhodnotila každú svoju voľbu a racionálne ju zvážila. Všetko stav na svoje šťastné dni. Pozor si dávaj na nedeľu.

Šťastné dni sú pre teba utorok, streda  a štvrtok.

Rak

Toto obdobie nie je pre tvoje znamenie najjednoduchšie, pretože práve zaznamenalo vstup Venuše do opozície spolu s Marsom a Merkúrom. Tento týždeň nebude núdza o chvíľky napätia ako v kancelárii, tak aj v rodine. Možno skončíš spochybnením niektorých dôležitých rozhodnutí, ktoré ovplyvňujú tvoj život, avšak každé jedno, ktoré urobíš, bude najlepšie. Aj napriek tomu, že prejdeš krízou, Jupiter a Saturn ti pomôžu zmeniť tvoj život pozitívnym spôsobom.

Šťastný deň očakávaj v nedeľu.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop