žena

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Čas beží skutočne neúprosne rýchlo a pred nami sú záverečné dni mesiaca február. Horoskop hovorí, že pre niektoré znamenia zverokruhu budú krásne, priaznivé a veľmi prínosné. Môžeš sa tešiť na lásku alebo na dobré pracovné vyhliadky?

Znamenia, ktoré čaká krásny záver februára

Baran

Nachádzaš sa v období zotavovania, v ktorom konečne nájdeš podporu planéty lásky. Vracia sa, aby sa na teba usmiala. Platí to ako pre tie, ktoré sú vo vzťahu, tak aj pre nezadané. Mars ti dodá v týchto záverečných februárových dňoch krásnu energiu a bojovnosť v profesionálnej oblasti.

Blíženci

Aj na teba sa obloha usmieva v oblasti pocitov. Krásna a priaznivá Venuša chráni tvoj život vo dvojici a prináša ti vzrušujúce dobrodružstvá. Núdza nebude ani o dobré správy, ktoré sa k tebe dostanú práve v záverečných dňoch tohto mesiaca.

Znamenia, ktoré budú v júli úspešné
zdroj: Unsplash/mahdi_chf

Rak

Horoskop hovorí, že Merkúr a Jupiter ti v priaznivom aspekte pomáhajú konečne zrealizovať projekt, ktorý je tvojmu srdcu blízky. Výsledky sa nemusia dostaviť okamžite, no očakávať je možné dlhodobý úspech.

Astrológia poníma aj tie znamenia zverokruhu, ktoré majú výnimočnú charizmu. Na týchto 5 zvodcov si daj pozor, každý im podľahne.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy