Zamyslená žena

Ani sme sa nenazdali a pred nami je posledná sobota v tomto zimnom mesiaci. Pre niektoré z nás bol náročný, iné si ho užívali naplno. Čo je však isté, viaceré by sme mali dopriať ako nášmu telu, tak i mysli oddych. Horoskop ti zároveň odporúča, na čo konkrétne by si sa mala zamerať a naopak, na čo si dať pozor. Čo dopraje počas tohto voľného dňa tebe?

Horoskop na dnes

Baran

V dnešný voľný deň ti nebude chýbať predovšetkým odvaha. Horoskop hovorí o tom, že sa niektorá môže rozhodovať medzi dvoma mužmi. Ak je to tvoj prípad, budeš si musieť čo najskôr vybrať. Dopraj oddych svojej mysli, ale i telu, ideálne na čerstvom vzduchu a sama.

Býk

Je viac ako pravdepodobné, že budeš riešiť nejaký vlastný problém. Nepôjde však o nič veľké. Dnes sa necítiš najlepšie ako po fyzickej, tak i psychickej stránke. Ber to s nadhľadom, pretože aj takéto dni sú v našom živote. Oddych a relax sú tými, ktoré ti napomôžu získať viac síl a energie.

Blíženci

Aj napriek tomu, že dnešná sobota ti prinesie pohodu, predsa sa budeš zamýšľať nad prácou. Horoskop hovorí, že pôjde najviac o tie, ktoré vlastnia firmu alebo podnikajú. Zároveň odporúča, aby si verila v samú seba, pretože tvoje nápady môžu mať v budúcnosti veľký úspech. Venuj dnes pozornosť dostatočnému príjmu tekutín, tvoje telo sa ti odvďačí.

Rak

Horoskop odporúča, aby si si počas dnešného dňa dopriala odpočinok a pohodu na mieste, ktoré najviac obľubuješ. Nech je to už kdekoľvek, určite naber dostatok síl a energie, nakoľko pracovný týždeň ti z nich ubral viac než dosť. Čerstvý vzduch je na to ako stvorený, preto si ten dnešný chladný vychutnávaj plnými dúškami s hlbokými nádychmi a výdychmi.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop