Žena na ulici
Pexels/Anna Shevchuk

Bola si už v spoločnosti ľudí, ktorí ťa nudili a necítila si sa v ich blízkosti komfortne? Možno boli narodení v týchto znameniach. Nemajú zmysel pre humor a dokážu sa pre všetko uraziť.

Býk

Človek v znamení Býka zbytočne nerozpráva, keď nemusí. Je zmysluplný a keď sa má k niečomu vyjadriť, tak chce, aby to stálo za to. Tiež je veľmi pokojný, zbytočne sa nerozčuľuje, je nenáročný a trpezlivý. Nájdeš pri ňom istotu a stabilitu, no bude ti chýbať zábava. Býk je veľmi nudný a má skoro nulový zmysel pre humor.

Pôsobí serióznym dojmom – na vtipy nereaguje, pretože pre ne nemá pochopenie a nechce sa nimi zaoberať. Oveľa radšej rieši veci, ktoré patria do sveta dospelých ľudí a nie pubertiakov. To z neho robí zodpovednú osobu, ktorá rada pracuje a neznáša sa zabávať.

Panna

Ak nemusí, človek v znamení Panny sa moc nepredvádza. Je rozumný, pracovitý, má rád poriadok a vo veciach organizovanosť. S ním sa neteš na veľkú zábavu, pretože žiadna nepríde. Je až príliš zameraný na to, čo si o ňom myslia ľudia. Preto si nedovolí žartovať na verejnosti alebo rozprávať situačné vtipy.

Tohto človeka môžeš poznať ako veľkého karieristu s prvkami perfekcionizmu. Dodržuje morálne zásady, má dobré vychovanie a nikdy by si nedovolil smiať niekomu, kto spadol alebo si ublížil. Škodoradosť mu je úplne cudzia.

Kozorožec

Nekonfliktný Kozorožec patrí medzi tiché znamenia. S týmto človekom sa môžeš veľmi rýchlo nudiť, lebo nemá rád small talky a rozprávať vtipy mu tiež veľmi nejde. Hovorí sa o ňom, že žije skôr pre povinnosti a prácu, než pre zábavu a užívanie si.

Miestami sa ti môže zdať, že je chladný a neprejavuje žiadne city, no nie je to tak. Len mu neprídu vtipné veci, na ktorých sa smejú ostatní. Má svoj vlastný humor, ktorému rozumejú len ďalší Kozorožci.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy