instagram/couple

V súčasnosti je vernosť vzácnosť a niečo ako ihla, ktorá sa len ťažko hľadá v kope sena. Môže to byť kvôli rôznym dôvodom. Ľudia strácajú hodnoty, nevážia si city alebo jednoducho potrebujú toľko lásky, že im to od jednej osoby nestačí a musia mať preto hneď niekoľko partnerov, ktorí vyplnia medzery.

Nech je to už teda akokoľvek, dnes ti prinášame mužské znamenia zverokruhu, ktoré majú najväčšiu tendenciu mať súčasne niekoľko partneriek.

Vodnár

Muž narodený v znamení Vodnár veľmi rád koketuje so ženami. Miluje ženskú pozornosť a veľmi obľubuje to počiatočné napätie, ktoré ľudia cítia najmä pri prvých stretnutiach. Rád si užíva. Pri vzťahoch to už tak býva, že nie vždy majú dvaja na seba čas a prežívať romancu ako na začiatku. Ale Vodnár to k svojmu životu potrebuje. Tak to hľadá inde. Nemá problém si začať s inou osobou, aj keď už sľúbil vernosť inej.

Býk

Býk muž potrebuje až natoľko pohladkať ego, že si hľadá ženy kade tade, aby sa cítil nielen milovaným, ale aj poriadnym „samcom“. Vo svojej podstate je pre neho dôležitá láska. Ale ako sme písali vyššie, má slabosť na ženy. Nevera mu nie je až tak proti srsti. Zaujímavé ale je, že hľadá si partnerku, s ktorou oficiálne chce tvoriť pár, ktorá sa nehrá na topmodelku, ale je sama sebou. To ho vie očariť najviac.

Baran

Ani znameniu Baran nie je nevera cudzia. Respektíve, nemá problém mať „vzťah“ s viacerými naraz. To ale ešte neznamená, že to bude robiť každý Baran. Pokiaľ stretne osudovú ženu, vtedy má oči len pre ňu a jeho život sa točí len okolo nej. Muža Barana vie zviesť najmä žena, ktorá si dáva záležať, ako vyzerá. Taká ho vie dostať na plnej čiare. Miluje atraktívnosť, vzrušenie a napätie vo vzťahu. Nuž, Baran nechce nudu vo vzťahu a uprednostňuje najmä také ženy, ktoré majú zmysel pre dobrodružstvo.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy